Вівторок, 20 жовтня 2020
Економіка

Шеремет: З огляду на адміністративні зміни в області, переформатуються і бюджети Новина з фото

Шеремет: З огляду на адміністративні зміни в області, переформатуються і бюджети
В області триває робота над формування місцевих бюджетів на 2021 рік.


З огляду на адміністративні зміни в області, коли замість 21 одного району передбачене утворення 4 — Голованівського, Кропивницького, Новоукраїнського й Олександрійського, відбудеться і переформатування місцевих бюджетів. Про це повідомив директор департаменту фінансів Сергій Шеремет.

За його словами, на наступний рік в області мають сформуватися 54 бюджети: 1 обласний, 49 бюджетів територіальних громад (із них 12 міських, 16 селищних, 12 сільських) та 4 районні бюджети.

"Складання проєктів місцевих бюджетів на наступний бюджетний рік базуватиметься на чинному податковому та бюджетному законодавствах, з урахуванням змін до бюджетного кодексу та податкового кодексу", — наголосив Сергій Шеремет.


Він також зауважив, основним джерелом надходження загального фонду місцевих бюджетів залишається податок на дохід фізичних осіб.

Прямі взаємовідносини з державним бюджетом будуть мати 50 місцевих бюджетів області.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top