Понеділок, 21 вересня 2020
ТОП-новини Влада

Хто увійшов до складу Світловодської ТВК? Новина з фото

Хто увійшов до складу Світловодської ТВК?
Центральна виборча комісія (ЦВК) завершила другий етап формування складу територіальних виборчих комісій (ТВК) для місцевих виборів. Оприлюднено склад Світловодської міської територіальної виборчої комісії Олександрійського району Кіровоградської області.


Голова комісії — Гайдук Сергій Григорович, 1977 року народження — від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії — Позиненко Валентина Семенівна, 1957 року народження — від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії — Єнчева Людмила Аркадіївна, 1950 року народження — від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:
  1. Бурлакова Раїса Дмитрівна, 1958 року народження — від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  2. Гетьман Василь Михайлович, 1965 року народження — від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
  3. Дяченко Алла Валентинівна, 1963 року народження — від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  4. Кєрімов Данііл Мелікович, 1996 року народження — від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  5. Кухарева Світлана Павлівна, 1987 року народження — від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  6. Максаков Костянтин Костянтинович, 1988 року народження — від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  7. Місечко Тетяна Вікторівна, 1970 року народження — від місцевої організації Політичної партії "Громадянський рух "Спільна Справа" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  8. Новак Юрій Петрович, 1986 року народження — від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  9. Осіпчук Любов Дмитрівна, 1954 року народження — від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  10. Рибін Максим Васильович, 1993 року народження — від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  11. Сергєєва Аделіна Віталіївна, 1976 року народження — від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
  12. Сіротіна Юлія Михайлівна, 1972 року народження — від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  13. Смолій Юлія Миколаївна, 1972 року народження — від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  14. Татаренко Людмила Володимирівна, 1968 року народження — від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЛІБЕРТАРІАНСЬКА ПАРТІЯ 5.10" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  15. Янішевський Владислав Віталійович, 1995 року народження — від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).



Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:




Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top