Понеділок, 06 липня 2020
Тетяна Дроздова Події

Щоб слово «децентралізація» не лякало людей Новина з фото

Щоб слово «децентралізація» не лякало людей
Навчити працівників засобів масової інформації області професійно висвітлювати реформи децентралізації в Україні — таке завдання перед собою поставили організатори "Медіашколи децентралізації для регіональних журналістів", що відбулася у м.Кропивницький 11-13 квітня.


Досвідчені тренери Сергій Чернявський та Анатолій Шалаєв протягом трьох днів знайомили учасників тренінгу з етапами та цілями реформи. Що насамперед могло би зацікавити (а не налякати!) у нововведеннях пенсіонерів, службовців та чиновників, молодь та громадських активістів, підприємців та фермерів, домогосподарок та домогосподарів? На які запитання потрібно відповідати п’ятьом ключовим аудиторіям, готуючи інформаційні матеріали? Чому у різних груп населення виникають різні побоювання? Відповіді на ці запитання намагалися знайти журналісти разом з тренерами.

Кожен день занять був заповнений різними практичними і теоретичними заняттями, а на підтвердження того, що матеріал засвоєно, журналісти отримали практичне завдання — підготувати матеріал, розрахований на певну категорію читачів з прикладами реформи децентралізації в громадах області. З часом кращі матеріали будуть опубліковані у збірнику Академії української преси "Децентралізація в Україні".

Радниця з комунікації Кіровоградського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Вікторія Талашкевич провела для учасників медіашколи прес-конференцію, відповіла на більшість запитань, що стосувалися практичної реалізації реформи в області. Відповісти на деякі непрості запитання, що стосувалися окремих районів і можливості (чи неможливості) створення об’єднаних територіальних громад, радниця обіцяла пізніше, проконсультувавшись з колегами.

Захід організувала Академія української преси за сприяння Програми "U-LEAD з Європою", що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України.

Щоб слово «децентралізація» не лякало людей


Тетяна Дроздова,
учасниця медіашколиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top