Неділя, 28 травня 2017
Авто

До уваги водіїв! У четвер та п’ятницю складні погодні умови!

До уваги водіїв! У четвер та п’ятницю складні погодні умови!
Зокрема, 10 листопада в Україні, крім західних областей, часом дощі, в північній частині подекуди з мокрим снігом, в Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Сумській, місцями Чернігівській, вночі і в Одеській та Миколаївській областях сильні опади. А 11 листопада в західних та північних областях місцями невеликі опади, в південній частині дощі. Вітер західний, північно-західний з переходом на південно-західний, 5-10 м/с, 10 листопада на Лівобережжі, вночі і в південній частині місцями пориви 15-20 м/с.
За таких погодних умов, учасникам дорожнього руху необхідно бути максимально уважними та обережними. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, правил маневрування, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

Пам’ятайте, що в сильний дощ краще зупинитися та перечекати негоду. При зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію.

За недостатньої видимості, а особливо з настанням сутінок, водіям і пішоходам рекомендуємо обов'язково виділити себе на дорозі. Водії повинні завчасно включити на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи — використовувати світлий одяг і за можливості світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям завчасно побачити їх на дорозі та відповідно зреагувати.

Управління безпеки дорожнього руху ДПД Національної поліції України
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top