Вівторок, 25 липня 2017
Відео Події

Причину смороду на Бойка,2б ще треба з’ясовувати (ДОПОВНЕНО) Новина з фото Новина з відео

Причину смороду на Бойка,2б ще треба з’ясовувати (ДОПОВНЕНО)
За словами голови Громадської ради при міськвиконкомі Михайла Касьянова, який і сам мешкає у цьому будинку, фекальний сморід з підвалів (ця 9-поверхівка складається з двох під’їздів) з регулярною періодичністю отруює життя тубільців, починаючи з нульових років.
Але цьогорічна спека з підвищеною вологістю спричинила ще більш концентрований, а відтак, нестерпний "аромат". І 5 липня мешканці будинку, яким вже несила його витримувати, наполягли на тому, щоб до них у двір – аби на власні носи відчути – прибула як міська верхівка, так і відповідні профільні служби… Заступник міського голови з комунальних питань Анна Нестеренко перебрала на цій сходці роль такого собі Третейського судді, заявивши на початку, що влада, як і мешканці, розуміє, що "косметичним" шляхом це неподобство остаточно не усунути, а задля того, щоб усунути це неподобство остаточно – необхідно віднайти першопричину. Тож, повідомила вона громадянам, яких закликала не гарячкувати і не сперечатися, зібрання наразі має заслухати представників усіх "фігурантів", що мають пряме або опосередковане відношення до каналізації.

Першим слово мовив в. о. начальника УЖКГ Віктор Боровський. Він зокрема припустив, що причиною смороду може бути просідання будинку, який має і без того незначний для належного стоку ухил каналізаційної труби. Щоби виправити цю напасть, треба відкопати кільканадцять метрів каналізаційного колектору і збільшити таким чином його ухил. Але ця процедура, за його словами, потребує значних сум – що, в умовах гострої нестачі бюджетних грошей, практично неможливо в оглядовому майбутньому. Тож, панові Вікторові не залишилось нічого іншого, як порадити мешканцям використовувати каналізацію не у якості сміттєпроводу – а лиш за її прямим призначенням… Чим і викликав шквал невдоволених реплік мешканців – мовляв, легше всього все звалити на них.

У свою чергу начальник служби водовідведення (структура водоканалу) Віра Мельник нагадала, що її хлопці обслуговують зовнішні мережі, а до внутрішньобудинкових вони стосунку не мають (смердить-то з підвалів) – це прерогатива балансоутримувача будинку. Натомість балансоутримувач, начальник КП "Житлосервіс-2012" Роман Шумейко, зазначив, що таким по відношенню до даного будинку його підприємство стало лиш з 1 червня. Але й за це короткий проміжок часу – і він натякнув те, про що говорив Боровський – аварійна бригада його КП тричі приїздила за викликом з Бойка,2б і прочищала каналізацію від засмічення.

Головна комунальниця, аби не дати розгорітись новій полеміці народу з комунальниками, спитала у Шумейка: що можна зробити вже зараз – щоб полегшити мешканцям дихання? Вже зараз, відповів пан Роман, можна, спільно з водоканалом ретельно промити каналізаційний колектор як всередині будинку, так і за його межами. Днями (а то й раніше) до будинку завітають спеціалісти санепідслужби – для дезінфекції у підвалах – заявку на це "Житлосервіс" подав минулого тижня.

…А тим часом, слухаючи, мешканці 9-поверхівки підписувались під зверненням до міського голови з вимогою конкретних кроків щодо вирішення їхньої "фекальної" проблеми. Першим таким кроком вони вважають створення міжвідомчої комісії, яка би остаточно визначилась з першопричиною того докучливого смороду, опісля розписала би послідовність капітальних – не косметичних – ремонтних робіт і визначилася би з їхнім кошторисом. Приймаючи з рук Касянова петицію, пані Анна запевнила, що вже на ранок наступного дня вона ляже (петиція) на мерський стіл. А її наповнення конкретним змістом вона бере під особистий контроль.

Причину смороду на Бойка,2б ще треба з’ясовувати (ДОПОВНЕНО)
Дивина: місце, звідки смердить найбільше, сухе-сухісіньке

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Вова Корд Сьогодні, 13:38
  Друге життя гранітних плит, що відпадають від Палацу 2
  Вова Корд-фото
  Зато освободившихся кирпичей хватит, чтоб все дороги в городе брусчаткой заложить
 • Засранетц Сьогодні, 11:42
  Друге життя гранітних плит, що відпадають від Палацу 2
  Засранетц-фото
  Не трудно представить, что будет, когда начнут разваливаться жилые дома (да-да, они не вечные без надлежащего ухода). Все упрется в сакральное "Коштiв немає".
 • Вова Корд 23 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Вова Корд-фото
  На днях, кстати, заметил примус, тор оживший какого-то хлопца на опеле. Кировоградцы обменяли на жип?
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 2
  Интеллигентный человек-фото
  Оксана, такими комментариями мы ЗДЕСЬ ПРОЯСНЯЕМ СИТУАЦИЮ, чтобы люди знали на что и КОМУ они жертвуют свои средства. И теперь, когда люди почитают эти строки и (в том числе ваши комментарии ) думаю помощи будет гораздо больше, чем если бы их не было..
  Дисскусии и обсуждения могут быть весьма полезны, уважаемые дамы,поэтому иногда лучше говорить чем молчать.. Понятно это?
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 2
  Интеллигентный человек-фото
  Добрый день. Не могу не задать следующий вопрос..: Родители ребёнка алкоголем не увлекаются? Не пьют, не курят, ведут здоровый образ жизни?
  Извините за вопрос.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
 • Zelik 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Zelik-фото
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

Top