Четвер, 27 червня 2019
Події

За «круглим столом» у «Добраді» Новина з фото

За «круглим столом» у «Добраді»
3 грудня за ініціативи громадської організації соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада" відбувся "круглий стіл", приурочений Міжнародному дню людей з обмеженими фізичними можливостями на тему: "Дивіться на нас, як на рівних". Окрім організаторів, у заході взяли участь міський голова Валентин Козярчук, голова Кіровоградської обласної організації інвалідів Сергій Подорожній, керівники управлінь виконавчого комітету, депутат міської ради Андрій Маліцький.


Звертаючись до присутніх міський голова сказав, що добре знає проблеми людей з обмеженими фізичними можливостями: це й проблема доступності, відсутність транспорту, пристосованого для людей на візках та багато інших питань.

"Звісно, вони не вирішаться за один місяць, але я обіцяю, що буду ставитись до ваших проблем уважно і не формально і, переконаний, разом з депутатами ми будемо їх вирішувати", — наголосив Валентин Козярчук.


У своїй промові Сергій Подорожній відзначив, що ГО "Добрада" на чолі з Оленою Шаньгіною є найпотужнішою і найкращою в області, і всі прогресивні заходи та ініціативи, що стосуються соціального захисту і поліпшення життя людей з особливими потребами, розпочинаються саме у Світловодську.

Слово взяла й Олена Шаньгіна. Перш за все, вона подякувала міському голові за те, що попри щільний графік він знайшов час і зустрівся з представниками громадської організації та висловила надію на співпрацю та конструктивний діалог, і, навіть, запропонувала посильну допомогу владі, якщо буде така потреба. Що стосується досягнень, дійсно, ГО "Добрада" має велику історію, багато зроблено, але вони не збираються зупинятися, адже попереду ще багато справ, зазначила Олена. Озвучила громадська активістка й прохання до міського голови: коли будуть розробляти проект реконструкції центральної площі міста, про яку йшлося під час прес-конференції, врахувати потреби людей, які рухаються на візках, адже навіть перешкоду в 3-4 см важко здолати. Це стосується й усіх закладів соціальної сфери, магазинів тощо. У відповідь Валентин Козярчук повідомив: буде оголошено конкурс проектів на краще оформлення площі, у якому можуть взяти участь усі охочі, а побажання "добрадівців" обов’язково будуть враховані. Що стосується інших об’єктів, пообіцяв знайти важелі впливу на керівників установ та власників магазинів, щоб питання зрушилося з місця.

Під час зустрічі обговорювалися й теми реформування ЖКГ, знесення аварійних дерев, пільгових перевезень, плати за проїзд, медичного забезпечення. Реформи ЖКГ на часі, переконаний Валентин Козярчук. Прогресивним він вважає досвід Олександрії у цьому питанні, де діє одне комунальне підприємство, що укладає договори з виконавцями робіт. З приводу безкоштовного проїзду, Валентин Козярчук пообіцяв зустрітися з перевізниками і опрацювати варіанти. Щодо зниження вартості медикаментів, це питання вирішити на місцевому рівні неможливо, усе залежить від конкуренції, але в.о. головного лікаря Олег Щербина вже отримав доручення винайти можливість, щоб зробити 1-й день лікування у стаціонарі безкоштовним для малозабезпечених людей, повідомив В. Козярчук.

Оскільки питань було дуже багато, Валентин Козярчук запропонував найближчим часом зустрітися знову і обговорити усі проблеми, що хвилюють представників "Добради".
Валентин Козярчук
За «круглим столом» у «Добраді»
Сергій Подорожній
За «круглим столом» у «Добраді»
Олена Шаньгіна
За «круглим столом» у «Добраді»
За «круглим столом» у «Добраді»
За «круглим столом» у «Добраді»
За «круглим столом» у «Добраді»
За «круглим столом» у «Добраді»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top