Вівторок, 19 березня 2024
Спорт

Вдалий початок боксерського спортивного сезону у КДЮСШ №1 Новина з фото

Вдалий початок боксерського спортивного сезону у КДЮСШ №1
З 25 по 27 вересня, відбулась першість міста з боксу, присвячена 444-ій річниці від дня заснування міста Кременчук.

Змагання відбувались у школі олімпійського резерву, в м. Кременчук. До речі, зараз там займаються і продовжують свій спортивний шлях і наші вихованці КДЮСШ №1, майстри спорту Олександр Христенко та Карен Пагасян.

В змаганні приймали участь юнаки 2000-2006 років народження. Наше місто представляли дванадцять учнів КДЮСШ №1 (тренери Мороз В.І., Піценко О.В., Дорошенко О.В.).

Незважаючи на те, що ці змагання були першими після літнього відпочинку, юні спортсмени показали гарний результат. Переможцями стали: Замишляєнко Максим, Войтенко Максим. Друге місце зайняли: Селезньов Антон, Шевель Лев.

Ці змагання стали підготовкою для відкритої першості з боксу КДЮСШ №1, яка відбудеться в місті Світловодськ 23-24 жовтня, у приміщенні МСК ім. А. Тузовського.

Тренери учнів висловлюють подяку батькам за підтримку і розуміння.