Понеділок, 11 грудня 2017
Микола Середенко Події

Створено Громадську раду з питань розвитку туризму Новина з фото

Створено Громадську раду з питань розвитку туризму
Світловодський район володіє великим туристичним потенціалом: має зручне географічне розташування, сприятливі природно-ландшафтні умови, відповідну інфраструктуру, проте рівень координації діяльності суб’єктів туристичного бізнесу району та стан залучення громадськості до галузевих процесів є недостатнім для повноцінного розвитку даного напрямку економічної діяльності.
З метою забезпечення координації діяльності суб’єктів туристичної сфери, розробки проектів та пропозицій щодо розвитку галузі туризму із залучення громадськості та фахівців, експертів галузі, надання організаційно-методичного супроводу відповідній діяльності створено дорадчу інституцію при Світловодській районній державній адміністрації — "Громадську раду з питань розвитку туризму".

В результаті діяльності Громадської ради з питань розвитку туризму буде досягнуто покращення рівня співпраці між органами державної влади, місцевого самоврядування, представниками громадськості та суб’єктами туристичного бізнесу, зросте рівень інвестиційної привабливості регіону, відбудеться зріст показників галузевого розвитку.

До складу ради увійшли представники органів державної влади, громадських організацій, закладів освіти, баз відпочинку та готельно-ресторанних комплексів, рекреаційних та відпочинкових зон, духовенство, експерти та фахівці галузі.

Першим спільним проектом для членів ради стане підготовка та проведення туристично-інвестиційного форуму "Світловодщина — край нашої мрії".
Створено Громадську раду з питань розвитку туризму
Створено Громадську раду з питань розвитку туризму
Створено Громадську раду з питань розвитку туризму
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:  • Vik Користувач offline

  • 30 серпня 2015 17:48
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 12.05.2015 | 50 комментарів | 0 публікацій
Тур на День независимости http://pytevka.com.ua
Заказали тур на День независимости в Железный порт. Из обещанного Яной номера на троих с холодильником, получили комнату в какой то пристройке с одним холодильником на 5 комнат и одной газовой плитой с одной рабочей горелкой. Мы заказывали тур со Светловодска , А нас на обратном маршруте выбросили в Кременчуге. А дальше как хотите. При заказе тура было заявлено что отправка из Железного порта будет в 17.00 и прибытие в Светловодск планируется на 06.00,чтобы люди успели на работу. В итоге- выехали в 20.00, выбросили в Кременчуге.и про нас забыли. После такого обслуживания называть себя турфирмой ???.
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top