Понеділок, 21 жовтня 2019
Економіка

Чи повернеться майно «Світловодськпобуту» до комунальної власності? Новина з фото

Чи повернеться майно «Світловодськпобуту» до комунальної власності?
Чому майно СП ТОВ "Світловодськпобуту" — незаконно створеного підприємства — так довго не повертається до комунальної власності? Відповідь на це запитання давно хвилює громадських активістів, які доклали чимало зусиль для того, щоб повернути увесь майновий комплекс колишньої тепломережі її справжньому власнику — громаді міста.


Відповісти на це запитання редакція попросила міського голову Юрія Котенка. Ось що він повідомив:

— Дійсно, за позовом громадського активіста Віталія Куцевича, суд визнав рішення міської ради щодо створення СП ТОВ "Світловодськпобут" незаконним. Але, щоб повернути майно до комунальної власності цього недостатньо. Наступним кроком треба через суд скасувати реєстрацію цього підприємства. Наразі позовна заява від Віталія Куцевича з цього приводу також перебуває на розгляді адміністративного суду.

Далі потрібно створити нове комунальне підприємство. Що можна внести до його статутного фонду? Логічно було б — котельні та адміністративні будівлі. Але все майно наразі перебуває у заставі "Укрінбанку", бо СП ТОВ "Світловодськпобут" взяло у цій фінустанові 7 млн. грн. кредиту. Тобто потрібно спочатку повернути банку кредит з нарахованими відсотками. Це щонайменше.

Але є ще одна перепона. Усі котельні, окрім третьої, документально передані у приватну власність кілька років тому. Зрозуміло, що незаконно, але ми повинні довести це через суд. Позовні заяви щодо цих фактів теж перебувають на розгляді судів різних інстанцій.

Крім цього, у разі створення нового підприємства буде важко отримати ліцензію на виробництво та реалізацію теплової енергії до початку опалювального сезону.

Тож ситуація на сьогодні така — СП ТОВ "Світловодськпобут" працює стабільно, виплачує заробітну плату, погашає борги за спожитий минулого сезону газ, готується до зими, обсяг запланованої роботи виконано на 75%. Про це доповідає мені генеральний директор підприємства Дмитро Дмитришин.

Від ідеї щодо створення нового комунального підприємства ми не відмовляємося, але вона висить у повітрі через розгляд численних позовних заяв у судах.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
75% в лучшие года на 30 июля не были готовы. А судя по качеству ремонтных работ на сетях, то возникает вопросов больше чем ответов. Остается только Руслану Реуту пожелать удачи и крепости духа, в списке кандидатов на "виновного" он первый в списке.
 • Нравится
 • 9


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top