Четвер, 17 жовтня 2019
Корисна інформація

«Світловодськпобут» пропонує боржникам договір-розстрочку і нагадує про тарифи на послуги

«Світловодськпобут» пропонує боржникам договір-розстрочку і нагадує про тарифи на послуги
Шановні споживачі послуг з теплопостачання! Просимо Вас негайно розрахуватися з боргами. Від цього у значній мірі буде залежати, як ми підготуємося до нового опалювального періоду і чи буде тепло у кожній окремій оселі.


Сьогодні СП ТОВ "Світловодськпобут" перебуває у скрутному фінансовому стані. Причин – безліч, але головна з них пов’язана з тим, що оплата за теплопостачання проводиться не повністю та несвоєчасно. Так, заборгованість за спожите тепло станом на 1 червня 2015 року складає – 19 473,1 тис.грн. (понад 19 мільйонів гривень!), в тому числі в розрізі груп споживачів: населення – 10 911,7 тис.грн.; бюджетні організації – 6 326,2 тис.грн.; релігійні організації – 31,3 тис.грн; інші споживачі (підприємства, фізичні особи-підприємці та ін.) – 2 203,9 тис. грн. Для порівняння, борг за теплопостачання станом на 1 червня 2014р. був менше майже на 7 мільйонів гривень і становив – 12 646,1 тис. грн.

Не хочеться лякати наших споживачів, але реальність така – у разі непогашення боргу ми будемо змушені звертатись до суду для стягнення заборгованості в примусовому порядку. Слід зазначити, що окрім основного боргу з боржників будуть стягнуті штрафні санкції, а саме: втрати від інфляції, 3% річних та судові витрати.

Враховуючи те, що зі зростанням цін на найнеобхідніше, більшість населення опинилася за межею бідності, пропонуємо всім боржникам звернутися до абонентського відділу підприємства за адресою: м.Світловодськ вул. Леніна, 94, 5-й поверх для оформлення договору-розстрочки. Обов'язковою умовою оформлення розстрочки є погашення 30% від суми боргу.

Тепер про тарифи. Ні для кого не секрет, що основними причинами підвищення тарифів на послуги є різке зростання вартості енергоносіїв, а саме природного газу та електроенергії, що на сьогодні складає майже 70% собівартості теплової енергії. Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №1171 від 31.03.2015 року, в Україні затверджено нові тарифи для населення на послуги централізованого опалення, а саме для СП ТОВ "Світловодськпобут".

З централізованого опалення: для населення в житлових будинках з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 647,27 грн./Гкал (з податком на додану вартість); для населення в житлових будинках без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 18,0 грн. за 1 м2 за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість).

З централізованого постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання – 43,58 грн. за куб. м. (з податком на додану вартість); за відсутності рушникосушильників до системи гарячого водопостачання – 40,55 грн. за куб. м (з податком на додану вартість).Ця постанова набрала чинності з 1 травня 2015 року, опублікована в ЗМІ 8 травня 2015 року.

Слід зауважити, що тарифи, які встановлені для СП ТОВ "Світловодськпобут" є одними з найнижчих в області. Наприклад, для КП "Теплокомуненерго" Олександрійської міської ради для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 21,03 грн. за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з податком на додану вартість), а для КП "Теплоенергетик" (м. Кіровоград) – для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 19,92 грн. за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з податком на додану вартість).

Звертаємо увагу споживачів теплової енергії на те, що з метою поліпшення платоспроможності населення та захисту найбільш вразливих верств населення діє спрощена процедура оформлення субсидій. Тож закликаємо споживачів послуг централізованого теплопостачання не гаяти часу і звертатися до спеціалістів управління соціального захисту населення для оформлення субсидії за адресою: вул. Леніна, 4.

Людмила Матвієнко,
начальник відділу збуту.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top