Неділя, 17 лютого 2019
Корисна інформація

Скільки нас — світловодців — народилося, одружилося, розлучилося та померло у 2014 році? Новина з фото

Скільки нас — світловодців — народилося, одружилося, розлучилося та померло у 2014 році?

Відповіді на ці та інші запитання можна знайти в узагальненій інформації відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Світловодську за 2014 рік.


У 2014 році в місті Світловодську зареєстровано 496 народжень (з них 74 Власівською селищною радою). З порушенням встановленого місячного строку для здійснення державної реєстрації народження дитини в 2014 році зареєстровано 7 народжень. Зареєстровано 74 народжень відповідно до частини 1 ст. 135 Сімейного кодексу України (як матері-одиначки).

Найпоширеніші жіночі імена, які надавалися дітям при державній реєстрації народження, такі: Анастасія, Анна, Марія, Софія, Катерина, Кіра, Валерія, Вікторія, Вероніка та чоловічі імена Максим, Артем, Дмитро, Євгеній, Денис, Кирило, Тимур, Іван, Михайло, Богдан, Олександр. Рідковживані жіночі імена, які надавалися дітям при державній реєстрації народження: Таміла, Нана, Рімма, Татіана, Лада, Жасмин, Евеліна, Олеся, Емма Лія Адель, Аполлінарія, Міла; чоловічі Левій, Дамір, Амір, Тихон, Серафим, Істраті, Нестор, Веніамін, Микола.

Всього у 2014 році народилося 247 дівчаток та 249 хлопчиків. Здійснено 4 усиновлення, всі усиновлення здійсненні громадянами України.

За минулий рік зареєстровано 839 смертей (з них 133 Власівською селищною радою). При державній реєстрації смерті виявлено 43 випадків порушення строків державної реєстрації смерті. Нагадуємо, що державну реєстрацію необхідно здійснити не пізніше трьох днів з дня настання смерті чи виявлення трупа, а в разі неможливості одержання лікарського свідоцтва про смерть чи фельдшерської довідки про смерть не пізніше пяти днів.

У 2014 році в місті зареєстровано 357 шлюбів (з них 42 Власівською селищною радою). З них 16 шлюбів зареєстровано з іноземцями більшість з них це громадяни Російської Федерації, Ізраїлю та Вірменії. За рік відділом проведено 114 обрядів урочистої державної реєстрації шлюбів.

Складено 53 актових записів про розірвання шлюбу, які складаються у випадках спільного бажання подружжя на розірвання шлюбу та відсутності неповнолітніх дітей. Крім того, до відділу надійшло 155 рішень судів про розірвання шлюбу, на підставі яких проставлено відмітки про розірвання шлюбу в актових записах про шлюб.

Складено 41 актовий запис про зміну імені. Мешканці міста в основному змінювали прізвища, у минулому році було лише два випадки зміни власного імені.

Направлено та виконано 68 прохань та клопотань про надання правової допомоги, направлених до компетентних органів іноземних держав при наданні допомоги громадянам щодо витребування документів цивільного стану із відділів ЗАГС іноземних держав.

Повторно видано 423 свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану, що видаються при втраті документів про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Марина Шаповал,
начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Світловодську реєстраційної служби Світловодського міськрайонного управління юстиції.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Користувачі
  Реєстрація: 11.06.2012 | 55 комментарів | 0 публікацій
как на картинке красиво 53 развода, а факту аж 208.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • admin Користувач offline

 • 17 січня 2015 23:54
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1690 комментарів | 7869 публікацій
manager, спасибо. Исправил.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top