Субота, 21 вересня 2019
Події

У разі зниження споживання електроенергії на 15% віяльні відключення електроенергії не будуть запроваджуватися Новина з фото

У разі зниження споживання електроенергії на 15% віяльні відключення електроенергії не будуть запроваджуватися

Сьогодні під головуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина відбулась селекторна нарада за участю представників енергоємних підприємств областей України, НЕК "Укренерго", керівників регіонів з питань забезпечення зниження ними обсягів споживання електричної енергії в період доби з 8 до 11 та з 17 до 21 години.


Керівник Міністерства поінформував про ситуацію з енергопостачанням в умовах лімітованого споживання електроенергії. Він порекомендував терміново вирішити питання щодо зменшення споживання електроенергії ключовими споживачами з 17 до 21 години.

— Хотів би звернутися до областей з проханням більш серйозно поставитися до встановлених лімітів споживання електроенергії, які в останні дні значно перевищені, - зазначив Міністр. Якщо обмеження складе 15%, ми побачимо, що спокійно проходимо період пікових навантажень, негайно буде надіслано звернення до НЕК "Укренерго" щодо припинення відключень", — пообіцяв він.

Володимир Демчишин підкреслив, що Міністерство запроваджує комплекс заходів щодо забезпечення населення, закладів соціальної сфери електроенергією та врегулювання ситуації у найближчі дні.

Голова НЕК "Укренерго" Костянтин Ущаповський зазначив, що ситуація вкрай тяжка та зазначив, що її спричинили дефіцит вугілля на ТЕС України, руйнування електричних мереж та транспортної інфраструктури внаслідок терористичних дій в Донецькій і Луганській областях, низька водність річок України, яка має найнижчий показник за останні 45 років, а також зниження середньодобової температури повітря. Посадовець наголосив, що в цих умовах і підприємствам, і населенню необхідно зменшувати споживання електрики з метою недопущення розбалансування роботи енергосистеми України.

По закінченні селекторної наради, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко обговорив ситуацію, що склалася в області, із присутніми на селекторній нараді керівниками бюджетоутворюючих та водночас найбільш енергоємних підприємств регіону: ТОВ "ВКФ "Велта", ПАТ "Креатив", ПГО АПВТ "Ласка", ТДВ "Мясокомбінат "Ятрань", ПАТ "Кіровоградолія", ТОВ "Градолія", ПАТ "Гідросила", ПАТ "Червона Зірка", Новокостянтинівської та Інгульської шахт ДП "СхідГЗК" тощо.

Сергій Кузьменко наголосив, що в області, як і в усій Україні, склалася гостра ситуація, а наслідки віяльних відключень електроенергії вже відчувають в повній мірі жителі усіх населених пунктів Кіровоградщини. Керівник області звернувся до промисловців із проханням максимально скоротити споживання електроенергії в період доби з 8.00 до 11.00 та з 17.00 до 21.00.

— Тільки разом, доклавши максимум зусиль, ми зможемо створити сприятливі умови для скасування віяльних відключень. Це наш обов’язок перед жителями області, — підкреслив він.

Керівники підприємств не залишились осторонь проблеми. Вони пообіцяли вжити комплекс заходів із скорочення споживання електроенергії до 20% у вказаний період доби. Кожен з них представив власний варіант скорочення споживання електрики вже сьогодні.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Filya14 Користувач offline

 • 5 грудня 2014 07:56
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
"Пройдет год и вы не узнаете Украину" - а Виталька был прав.
 • Нравится
 • 0
 • amigo Користувач offline

 • 5 грудня 2014 10:05
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.04.2009 | 596 комментарів | 0 публікацій
а ведь Сеня кричал "ставьте электроотопление"...
И кто там говорил что Донбасс убыточен, и украина без него проживет? wink
 • Нравится
 • 0
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 347 комментарів | 0 публікацій
Цитата: amigo
а ведь Сеня кричал

Послушай Сеню, сделай наоборот - получи профит!
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top