Понеділок, 21 жовтня 2019
Корисна інформація

До уваги споживачів послуг з газопостачання

До уваги споживачів послуг з газопостачання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 р. №409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування" з 1 жовтня 2014 року до "Норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.1996 р. №619 вносяться зміни, у зв’язку з чим змінюється розмір плати за послуги з газопостачання для споживачів, які використовують природний газ без лічильників.


До уваги споживачів послуг з газопостачання

Починаючи з 1 жовтня 2014 року, для всіх споживачів надання пільг та встановлення субсидій буде здійснюватись в межах соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, зокрема, послугами з газопостачання:

До уваги споживачів послуг з газопостачання

Соціальний норматив користування природним газом для опалення становить 7 куб.м на 1 кв.м опалювальної площі на місяць у опалювальний період.

Залежно від особливостей регіонів та типу будівель соціальні нормативи користування природним газом для опалення застосовуються з урахуванням коригуючих коефіцієнтів, які для Кіровоградської області становлять:
• для індивідуальних житлових будинків 1,046;
• для багатоквартирних житлових будинків 0,502.

Відповідно до роз’яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального обслуговування від 7.10.2014 №7/10-11963 терміни індивідуальний та багатоквартирний житлові будинки застосовуються в такому значенні:
• індивідуальні житлові будинки - одноповерхові, що складаються з однієї, двох та більше квартир, або індивідуальні двоповерхові, що складаються з однієї, двох квартир;
• багатоквартирні житлові будинки - двох- і більше поверхові житлові будинки.


Ціни на газ та тарифи на послуги з газопостачання

З 1 травня 2014 року відповідно до постанови Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 03.04.2014 р за №420, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08.04.2014 р. за №388/25165, діють нові роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення.

Звертаємо увагу, що для споживачів, які використовують природний газ для приготування їжі та/або підігріву води (не використовують газ для опалення) у багатоквартирних будинках (2 і більше квартири) встановлені ціни незалежно від обсягу річного споживання. Крім того, кількість категорій цін, диференційованих за обсягами річного споживання, зменшена до трьох - встановлено єдині ціни на газ для споживачів, що використовують більше 6000 та більше 12000 куб.м газу на рік.

До уваги споживачів послуг з газопостачання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 р. №409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування" з 1 жовтня 2014 року до "Норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.1996 р. №619 вносяться зміни, у зв’язку з чим змінюється розмір плати за послуги з газопостачання для споживачів, які використовують природний газ без лічильників:

До уваги споживачів послуг з газопостачання

Вікторія Ясавієва,
майстер служби обліку Світловодського УЕГГДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top