Понеділок, 20 січня 2020
Добрі справи

Наша робота на пляжі привернула увагу майбутньої журналістки Новина з фото

Наша робота на пляжі привернула увагу майбутньої журналістки

Шкода, що вона не приєдналася до спільної роботи, але добре, що спостерігаючи за нами, вирішила нам же і написати. Розміщуємо її матеріал у повному обсязі.


Попрацюйте, щоб відпочити: волонтери прибирають міський пляж

Ініціативна молодь Світловодська зібралася на міському пляжі в неділю 22 червня аби подарувати містянам шматочок чистого узбережжя. Добровольці зголосилися не словом, а ділом допомогти облаштувати зону відпочинку.

О десятій ранку на пляжі майже порожньо, тільки одна дівчина прибирає водорості. Мати двох дітей вирішила докласти зусиль до благоустрою берегу, щоб мати можливість проводити тут час з рідними. Жаліється, що у Світловодську нема де купатися: евтрофікація (у народі цвітіння) Дніпра, забруднене промисловими відходами Голубе озеро, стихійні пляжі. Збираючись сім’єю на відпочинок, обираєш, котре лихо менше.

На прибирання стежки від технікуму до пляжу двадцятьом волонтерам знадобилося більше години. Прийшовши до берега об одинадцятій, юрба розділилася на групи з різними завданнями. Хтось збирав сміття, хтось чистив дно чи зрізав очерет. Пізніше активісти встановили таблички із закликами утриматися від вигулу собак та паління на території міського пляжу.

Поки волонтери працювали, відпочиваючі тулилися під кущами довкола пляжу та двома парасольками, тіні яких очевидно не вистачало усім. Такі проблеми вирішити добровольцям складно, тому для покращення матеріальної бази необхідно заручитися підтримкою місцевої влади.

Ентузіазму молоді не став на заваді навіть холодний дощ, який двічі ледь не зупинив весь процес. Батьки взяли участь у заході самі і навіть долучили до нього малечу. Така тенденція не може не тішити, адже власним прикладом дорослі вчать дітей поважати природу та працю інших.

В планах організаторів зробити пляж місцем не просто водного відпочинку, а й майданчиком для дозвілля. Для цього треба встановити спортивне знаряддя, провести на пляж воду та електрику. За такої підтримки з боку громади можна стверджувати, що міський пляж знову здобуде втрачену колись популярність.

Попри зусилля волонтерів, фронт робіт лишився чималий, тому можна стверджувати, що ця зустріч була не останньою. До того ж, однією зоною активісти не обмежаться — згодом збираються поліпшити ситуацію на Ревівці та в Андрушчиному яру.

Софія Бровченко,
студентка.


ЗА ТЕМОЮ: Акция "Городу нужен пляж!" состоялась! Сделаем Светловодск чистым!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Користувачі
    Реєстрація: 30.10.2011 | 6 комментарів | 0 публікацій
С неделю назад видел что городской пляж чистил даже какойто бульдозер
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top