Неділя, 15 вересня 2019
ТОП-новини Свята ТРК ''Веселка''

Світловодській "Вечірці" виповнилося 23 роки! Новина з фото Новина з відео

Світловодській "Вечірці" виповнилося 23 роки!
Так добре нас ще не вітали! Сюжет про редакцію газети "Світловодськ вечірній" творча група ТРК "Веселка" знімала у день народження газети і, що особливо приємно, цього ж дня — 30 травня випустила в ефір. Про "добре слово" пам’ятаєте? Поганих ми наслухалися досхочу!


Прикро, що певна кількість знаних (і не дуже) людей намагаються не помічати впевненого поступу нашого часопису. Бог їм суддя! Але наш невеличкий колектив, не зважаючи на сумні прогнози недоброзичливців, працює, навчається, удосконалює майстерність і, таким чином, бореться за право називатися провідним виданням міста.

Приємно, що найвідоміші і найуспішніші журналісти і фотографи міста В’ячеслав Стригун і Богдан Дроздов допомагають нам у цьому. З нами також співпрацюють найефективніші керівники громадських організацій: Людмила Павловська, Надія Мальцева, Володимир Павлов, Сергій Тишко, Андрій Москаленко, Костянтин Каспров, Микола Швець.

День народження газети — це традиційне свято "Вечірки", яке мені особисто доводилося організовувати і проводити разів 15. Саме стільки років від заснування газети я працювала в її редакції. Потім мої життєві плани змінилися і я звільнилися з посади редактора газети. Другого квітня цього року доля подарувала мені шанс повернутися до роботи, яку я люблю і добре знаю. Тож з великим задоволенням ми з колегами: Тетяною Зимою, Оленою Єруновою, Тетяною Шаповаловою та Ігорем Котляровим змінюємо обличчя "Вечірки" і її інформаційне наповнення.

День народження видання — це також спосіб визначити справжніх друзів. З’ясувалося, що у нас їх багато! Тож від щирого серця дякуємо людям, які допомогли нам влаштувати справжнє свято: міському голові Юрію Котенку, начальникам управлінь міськвиконкому: економіки і розвитку міста — Наталії Гаврилюк, освіти — Геннадію Френкелю, культури і туризму — Надії Клокар; депутатам міської ради: Сергію Волохову, Юрію Стогнію, Володимиру Шаповалу, Костянтину Каспрову, Юрію Богдану, Василю Морозу, Олександру Губарєву, Любові Чекаленко; підприємцям: Леву Брагинському, Айкараму Тартікяну, Володимиру та Людмилі Зубенкам, Андрію та Ларисі Москаленкам; начальнику управління статистики Наталії Дремі та начальнику "Укрпошти" Олені Ачкасовій, директору Палацу культури Ларисі Ляшенко та її колективу; прес-секретарю Олександрійської Єпархії, протоієрею Свято-Покровського Собору Віталію Коваленку та його дружині Тетяні.

Випуск історичного (без перебільшення), 16-сторінкового номеру газети "Світловодськ вечірній", який ми присвятили 60-річчю Світловодська, став можливим за фінансової підтримки Юрія Котенка, Сергія Яременка, Сергія Волохова, Ірини Щербини, Михайла Литвиненка та інших справжніх друзів газети. Дякуємо Вам!

А численні привітання нашого колективу з Днем журналіста надихають нас на творчу роботу з якнайповнішого висвітлення життя і діяльності громади міста! Творімо історію Світловодська разом! Залишайтеся з "Вечіркою"!
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top