П’ятниця, 13 грудня 2019
Культура

"Золотий зорепад" учнів Світловодської школи мистецтв Новина з фото

"Золотий зорепад" учнів Світловодської школи мистецтв
Викладачі та учні фортепіанного відділу школи мистецтв
І. Жежель, В. Котляревська, О. Медведєва, Л. Авраменко,
Д. Шинкаренко, М. Слободяник, Х. Ламіта, В. Боровський, Д. Діденко

З 1 по 3 травня під егідою культурного центру "Пектораль" у Дніпропетровську відбувся VІ відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу "Золотий зорепад", у якому взяли участь учні Світловодської школи мистецтв.


В цьому році у фестивалі-конкурсі взяли участь 250 учнів шкіл естетичного виховання з різних міст України, Білорусі, Казахстану в номінаціях: соло фортепіано, фортепіанні дуети, струнні ансамблі, народні інструменти, вокальний спів. В журі конкурсу входили заслужені діячі мистецтв, професори Харківської, Донецької та Дніпропетровської консерваторій.

Учні школи мистецтв вже не перший рік беруть участь та перемагають в цьому престижному конкурсі. Тож, в цьому році в номінації "Фортепіанні дуети" в ІІ віковій категорії дипломи лауреатів ІІ ступеня отримали Дмитро Шинкаренко та Марк Слободяник (викладачі Жежель І.Й., Котляревська В.І.).

В ІІІ віковій категорії диплом лауреатів ІІІ ступеня одержав фортепіанний дует: Всеволод Боровський та Ламіта Хамім (викладач Медведєва О.О.). А в номінації "Солісти" диплом лауреата ІІІ ступеня у Діденка Дмитра (викладач Авраменко Л.М.).

На конкурсі наші учні показали всі свої найкращі властивості: технічну підготовку, сценічну витримку, творчий потенціал. Вони були нагороджені кубками та дипломами.

Особливо хочеться висловити подяку батькам Шинкаренко О.С., Петухову І.В., Слободянику П.О., Діденко О.В, Хакім О.М. за організацію поїдки дітей на конкурс.

Вітаю наших учнів з перемогою. Бажаю всім творчих успіхів та нових досягнень.

Вікторія Котляревська, завідувач фортепіанним відділом школи мистецтвДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top