П’ятниця, 13 грудня 2019
Влада ТРК ''Веселка''

Некапітальні споруди, власників яких не встановлено або не встановлено їхнє місцезнаходження, демонтуватимуть Новина з відео

Некапітальні споруди, власників яких не встановлено або не встановлено їхнє місцезнаходження, демонтуватимутьЦього разу до розгляду було підготовлено більше 20 питань, частину з них виконком мав тільки погодити далі ними займатимуться депутати міської ради: це питання відділу з питань надзвичайних ситуацій та деякі управління економіки, ресурсів та розвитку міста.


У позашкільних закладах п’ять нових керівників

Робота розпочалася з розгляду низки кадрових питань управління освіти. Члени виконкому погодили пропозицію управління та його очільника Геннадія Френкеля про призначення з кадрового резерву п’ятьох керівників в освітній галузі: Надія Меркун на посаду директора станції юних натуралістів, Ольга Туренко на посаду завідуючої ДНЗ №5, Алла Мельник завідуючої ДНЗ №23, Оксана Іванушко завідуючої ДНЗ №12, Наталія Рижик завідуючої ДНЗ №18.

Претендентки на посади, яких запросили на доленосне для них засідання виконкому, уже цього дня отримали привітання та побажання плідної роботи від головуючого на засіданні Юрія Лукинського та секретаря міської ради Зінаїди Климчук.


Предмет "Захисник Вітчизни" цього року буде іншим

Геннадій Юрійович також повідомив про проведення навчально-польових занять з предмету "Захисник Вітчизни". Отож, цього року для хлопців учнів 10 класів (у місті їх 76) 5 червня планується провести стрільби, на яких обов’язково будуть присутніми представники військового комісаріату, вони ж мають подбати про патрони, а ще організувати екскурсію до військової частини.


Безхозні некапітальні споруди будуть демонтовані

Начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста Наталя Гаврилюк повідомила про демонтаж некапітальних споруд, власників яких не встановлено або не встановлено їхнє місцезнаходження.

Як зазначила Наталя Іванівна, готуючи це питання до розгляду, працівники управління разом з міським головою, здійснили об’їзд міста, вивчили документи і з’ясувалося, що станом на сьогодні у місті таких об’єктів 12, але рішення поки що прийматиметься лише по чотирьох (вони розташовані по вулиці Будівельників, Калініна). Після прийняття рішення протягом 10 днів об’єкти мають бути знесені.

Це перший етап запланованих робіт, згодом дійде черга й до решти обєктів, які підлягають демонтажу з названих вище причин.

РІШЕННЯ
Про демонтаж некапітальних споруд,
власників яких не встановлено або не встановлено
їх місце знаходження


Відповідно до протоколу наради при міському голові Ю. Котенку з питання демонтажу некапітальних споруд, розміщених з порушенням існуючих правил від 14.05.2013 року, ст. 33
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", п. 2.4 "Порядку демонтажу некапітальних споруд та засобів зовнішньої реклами в м.Світловодську", затвердженого рішенням міської ради від 26.04.2011 року №176, розглянувши службову записку начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста Н.Гаврилюк від 19.03.2013 року та у зв’язку з невиконанням приписів відділу архітектури та містобудування виконкому Світловодської міської ради від 09.04.2013 року №30, №31, №32, виконком міської ради вирішив:

1. Управлінню житлово-комунального господарства Світловодської міської ради із залученням представників Світловодського міського відділу УМВС України в Кіровоградській області: Провести демонтаж торгівельних кіосків, власників яких не встановлено, або не встановлено їх місце знаходження, розташованих за адресами: вул. Калініна, біля пекарні; вул. Будівельників, біля житлового будинку №2; вул. Будівельників, біля житлового будинку №2, наступного дня після закінчення 10-денного терміну на добровільне виконання рішення.

Демонтаж проводити відповідно до вимог "Порядку демонтажу некапітальних споруд та засобів зовнішньої реклами в м.Світловодську", затвердженого рішенням міської
ради від 26.04.2011 року №176.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва Сича О.Д.

Ю.Котенко,
міський голова.


Відео: ТРК "Веселка"

Тетяна Зима
Фото: ТРК "Веселка"Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top