Вівторок, 22 жовтня 2019
Свято

Велика Перемога — це наша Перемога!

Велика Перемога — це наша Перемога!Велика Перемога радянського народу у Великій Вітчизняній війні — це перемога істини, це невичерпне джерело і національний дух радянського народу.
67 років тому відгриміли останні залпи Великої Вітчизняної війни, і сьогодні ми святкуємо чергову славну річницю Великої Перемоги радянського народу над фашистською Німеччиною у Великій Вітчизняній війні і вшановуємо пам'ять мільйонів наших батьків і братів, які загинули на полях битв, які були заморені голодом і живцем захоронені в таборах військовополонених, яких поглинули печі Освенціму і Майданеку і безодня морів та річок!


Ми вшановуємо всіх тих, хто ще залишився в живих, учасників цієї невимовної, грандіозної військової епопеї і звертаємося до пам'яті про цю подію в історії нашої великої Батьківщини — СРСР, пам'яті нашого народу, ми благоговійно зберігаємо в наших серцях, як невичерпне джерело, яке живить національний дух радянського народу!!!

Наша Велика Перемога, яка вписана в історію нашої Батьківщини, в історію нашого народу, є найбільшою Перемогою за всю історію, вона не має аналога у всій світовій історії, бо жодна з іноземних армій того часу не змогла б відстояти і розбити смертельний вогненний вал німецько-фашистського вермахту, який стрімко просувався в глибини Радянського Союзу в перші роки війни на чолі багатьох армій країн Європи.

Хто може виміряти сльози і кров наших батьків і матерів, які на своїх плечах винесли невимовний тягар цієї великої війни? Немає жодної п'яді радянської землі і особливо землі України, яка не була б скроплена кров'ю наших батьків і братів, і яка б не зберігала прах її загиблих вірних синів і дочок.

Це він, наш радянський народ, прийняв на свої могутні плечі основний тягар Другої Світової війни, епіцентр якої пройшовся по території Радянського Союзу.

Розгромивши фашистську Німеччину, радянський народ не лише сам себе захистив, але й врятував від винищення фашизмом народи Європи. Десятки мільйонів радянський солдат віддали своє життя за життя своїх співвітчизників і життя людей інших держав. Це був іспит мужності, стійкості, національної свідомості великого радянського народу — властиве його духу і віри. І бойові знамена розгромленої німецької армії — на параді Перемоги — кинуті до підніжжя мавзолею Леніна.

Дорогі співвітчизники! Вічна пам'ять нашим воїнам-переможцям, які загинули на полях битв, які встелили своїми тілами шлях великій Перемозі від Сталінграда до Берліна! Схилимо наші голови!

Слава Радянському народу за Велику Перемогу! Слава Воїну — Переможцю на полях Великої Перемоги!

Петро Махно,
фронтовик Великої Вітчизняної війни, гвардії рядовий війни, полковник у відставці.

Фото із архіву В'ячеслава СтригунаДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • amigo Користувач offline

 • 8 травня 2012 20:19
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.04.2009 | 596 комментарів | 0 публікацій
Спасибо!
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top