Понеділок, 17 грудня 2018
Светловодск

У фокусі фокус-груп

Починаючи від лютого у Світловодську було утворено Дорадчий комітет (ДК), до складу якого увійшли представники громади, влади та комунальників, і він є невід’ємною складовою у прийдешньому реформуванні ЖКГ міста (тепло-та-водозабезпечення), що взявся здійснювати безкоштовно для Світловодська київський Інститут місцевого розвитку. Як обов’язкова умова роботи ДК, у його структурі, задля вивчення громадської думки, було сформовано шість фокусних груп, керівники яких – модератори, після нетривалого стажування у столиці, провели по два засідання. Таким чином, відмічає не без задоволення заступник голови ДК Володимир Павлов, було проведено 12 засідань практично з усіма прошарками населення – ветеранами, підприємцями, бюджетниками, різними партійцями та громадськими діячами тощо. Модератори фокусних груп, зазначив пан Павлов, виконали покладену на них місію. Головним здобутком їхньої роботи він вважає те, що представники різних соціальних груп, залучені до відвертого обговорення комунальних питань, вже не вважать себе такими собі жертвами змови влади та комунальників, які тільки те й роблять, що спустошують їхні кишені та гаманці захмарними тарифами, боротьба з якими незмінно приводила до безрезультатних мітингових пристрастей – чимало представників громади, взявши участь в обговоренні комунальних питань і, відчувши таким чином на собі всю складність проблеми, вже не вважають себе опонентами комунальників – завше, партнерами...

На черзі, підсумував заступник голови ДК, засідання фокусних груп, ведучі яких, названі не менш витіювато – фасілітатори, будуть закріплювати досягнутий модераторами успіх – формуватимуть громадську думку задля досягнення консенсусу поміж громадою, владою та комунальниками. І вже опісля, з урахуванням розрахунків фахівців Інституту, узгоджені всіма сторонами висновки будуть винесені на загальноміські громадські збори, проведення яких заплановано на серпень поточного року.

Пилип ЗАКАРЛЮКА

У фокусі фокус-груп
Чергове засідання фокусної групи, В.Павлов   крайній праворуч




Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Коновалова

  • 25 квітня 2007 17:07
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Це повний фарс! На жаль, ми маємо справу із "грантоїдами"! А до фактичного стану справ житлово-комунального господарства у місті це немає ніякого відношення!
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top