Четвер, 23 травня 2019
Спорт

Відкритий Чемпіонат області з велокросу

Відкритий Чемпіонат області з велокросуМинулими вихідними у Кіровограді пройшов Відкритий Чемпіонат області з велокросу. Не дивлячись на суворі погодні умови (дощ та сильний, холодний вітер) чемпіонат зібрав близько 100 найзагартованіших гонщиків нашого краю. Тут були представлені гонщики із Знамянки, Новгородки, Кіровограду, гостей з Черкас, а також нашого рідного міста Світловодська.
Наше місто було представлено в трьох категоріях: наймолодшій жіночий та чоловічій категорії до 13 років (Катерина Сокур, Герасимов Руслан, Рабаєв Тимал та Тимофій Олефіренко) та у найстаршій (Антон Пустовіт (тренер) і Сокур Сергій).


Змагання проводилися у двох дисциплінах: гонка з роздільним стартом (де потрібно проїхати самостійно одне коло (3 км) на час, гонщик що показав найшвидший час стає переможцем) та групова гонка (стартують водночас всі учасники). Коло де проводились змагання є також колом Чемпіонату України (що відбудеться в кінці місяця), тож складність траси очевидна.

Відкрили змагання наймолодші дівчатка де була представлена і наша вихованка. Не дивлячись на свій малий вік Катерина пройшла всю дистанцію (2 кола!) та показала достойний час.

Продовжили змагання наймолодші хлопці (25 учасників), що їхали 4(!) кола. Найкраще з цим зміг справитись в цій тривалій гонці гонщик з Кировограда Бондаренко Руслан, нашому Тімалу Рабаєву всього кроку не вистачило щоб стати на п’єдестал пошани, тож у підсумку він 4ий. Руслан Герасимов потрапив у 10ку найсильніших зайнявши 9 місце.

Завершили змагання хлопці віком від 18 та старші. В цій гонці переміг в обох дисциплінах Антон Пустовіт обігнавши гонщиків з Кіровограду та Черкас.

Зайняті місця у гонці з роздільним стартом майже не відрізняються, лише Руслан проїхав краще на одну позицію.

На черзі Чемпіонат України, що пройде не без участі наших гонщиків, тож побажаємо їм успіхів!

До зустрічі на велошляхах! :)

Антон Пустовіт

Відкритий Чемпіонат області з велокросу
Старт груповой гонки у младшеей категории

Відкритий Чемпіонат області з велокросу
Гонка с раздельным стартом

Відкритий Чемпіонат області з велокросу
Руслан. Перодоления препятствия

Відкритий Чемпіонат області з велокросу
Старт взрослой категории

Відкритий Чемпіонат області з велокросу
Преодоление препятствий

Відкритий Чемпіонат області з велокросу
НаграждениеДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top