Субота, 27 квітня 2024

^ Реклама ^
Спорт

Відкритий Чемпіонат області з велокросу

Відкритий Чемпіонат області з велокросуМинулими вихідними у Кіровограді пройшов Відкритий Чемпіонат області з велокросу. Не дивлячись на суворі погодні умови (дощ та сильний, холодний вітер) чемпіонат зібрав близько 100 найзагартованіших гонщиків нашого краю. Тут були представлені гонщики із Знамянки, Новгородки, Кіровограду, гостей з Черкас, а також нашого рідного міста Світловодська.
Наше місто було представлено в трьох категоріях: наймолодшій жіночий та чоловічій категорії до 13 років (Катерина Сокур, Герасимов Руслан, Рабаєв Тимал та Тимофій Олефіренко) та у найстаршій (Антон Пустовіт (тренер) і Сокур Сергій).
^ Реклама ^

Змагання проводилися у двох дисциплінах: гонка з роздільним стартом (де потрібно проїхати самостійно одне коло (3 км) на час, гонщик що показав найшвидший час стає переможцем) та групова гонка (стартують водночас всі учасники). Коло де проводились змагання є також колом Чемпіонату України (що відбудеться в кінці місяця), тож складність траси очевидна.

Відкрили змагання наймолодші дівчатка де була представлена і наша вихованка. Не дивлячись на свій малий вік Катерина пройшла всю дистанцію (2 кола!) та показала достойний час.

Продовжили змагання наймолодші хлопці (25 учасників), що їхали 4(!) кола. Найкраще з цим зміг справитись в цій тривалій гонці гонщик з Кировограда Бондаренко Руслан, нашому Тімалу Рабаєву всього кроку не вистачило щоб стати на п’єдестал пошани, тож у підсумку він 4ий. Руслан Герасимов потрапив у 10ку найсильніших зайнявши 9 місце.

Завершили змагання хлопці віком від 18 та старші. В цій гонці переміг в обох дисциплінах Антон Пустовіт обігнавши гонщиків з Кіровограду та Черкас.

Зайняті місця у гонці з роздільним стартом майже не відрізняються, лише Руслан проїхав краще на одну позицію.

На черзі Чемпіонат України, що пройде не без участі наших гонщиків, тож побажаємо їм успіхів!