Понеділок, 20 травня 2019
Економіка

ДПС очікує підвищення попиту на автоматичне відшкодування ПДВ

Олександр КлименкоОлександр КлименкоЗакон №3609, яким внесено зміни до Податкового Кодексу, розширить коло платників, які мають право на автоматичне отримання бюджетного відшкодування податку на додану вартість. Про це заявив заступник Голови ДПС України Олександр Клименко.


"Однак встановлені критерії, за якими відбираються кандидати на автоматичне відшкодування, не змінюються і змінені не будуть. Закон їх лише вдосконалює. Тому ці критерії все одно залишаються своєрідними "правилами". І сам факт їх встановлення дає можливість виключити будь-яку персональну упередженість та можливість помилки", — зазначив О. Клименко.

Нагадаємо, серед низки показників підприємство, що бажає отримувати компенсацію ПДВ в автоматичному режимі, має сплачувати середню зарплату не менше 2,5 мінімальних. Проте порядок визначення відповідності платника податку критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ, буде, згідно закону, вдосконалено.

"Всі формальні процедури переглянуті з метою спрощення. Це дозволяє розраховувати на підвищення інтересу платників до автоматичного відшкодування", — пояснив О. Клименко.

Також законом № 3609 внесено наступні зміни до ст. 200 Податкового Кодексу, що регламентує бюджетне відшкодування податку на додану вартість: зменшено показник питомої ваги обсягу поставок, до яких застосовується нульова ставка для отримання бюджетного відшкодування до загального обсягу поставок (з 50 до 40 відсотків); обмежено період визначення загальних сум розбіжностей між податковим кредитом, сформованим платником податку, та податковими зобов’язаннями його контрагентів — до трьох звітних періодів.

Світловодська ОДПІ
Фото: vkurse.uaДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Аферист

  • 19 вересня 2011 22:52
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
По данным корреспондент.нет за первое полугодие 2011 2500 предприятия подали на возмещение НДС, а возмещение получили аж 25(!) предприятий. Так что мечтайте-мечтайте smile
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top