Неділя, 16 травня 2021
Надзвичайні пригоди

На рахунку рятівників — ще одне врятоване життя

Менше, ніж за тиждень до професійного свята, а саме 11 вересня рятівники вкотре довели важливість своєї професії і вкотре врятували людське життя.


Цього дня о 18 год. 50 хв. черговий отримав повідомлення, про те, що в районі вул. Приморська, поблизу розважального комплексу "Бриз", чоловік, послизнувшись на бетонному берегоукріпленні Кременчуцького водосховища, впав у воду. Самотужки йому ніяк не вдавалося подолати слизьку поверхню покриття бетонного берегоукріплення. Сили послаблювали ще й великі хвилі.

Працівники СДПЧ-17, разом з командиром відділення — прапорщиком служби цивільного захисту Володимиром Паніним — за допомогою рятувальної мотузки та рятувального кола, витягли з води та доставили потерпілого на берег. 41-річний чоловік, певно, хотів востаннє цього сезону скупатися, але без рятівників це купання точно стало б останнім, тільки не в сезоні, а у житті.

Підготувала Тетяна ЗИМАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top