П’ятниця, 07 травня 2021
Спорт

Світловодський cезон вітрильних перегонів завершено з перемогою Новина з фото

Світловодський cезон вітрильних перегонів завершено з перемогою
Третій етап вітрильних змагань на кубок Кременчуцького водосховища, що відбувся на минулих вихідних, фактично завершив цьогорічний сезон захоплюючих перегонів під вітрилами на акваторії Кременчуцького водосховища.


У ньому взяли участь екіпажі 31 яхти з Черкас, Світловодська, Кременчука. За підсумками трьох етапів перегонів на кубок Кременчуцького водосховища за критеріями абсолютної швидкості визнано переможцем та присуджено І місце яхті "Еверест" (капітан В. Козярчук).

Серед решти учасників змагань лідерами визнано яхти "Аврора" (м. Черкаси), "Люха" (м. Світловодськ, В. Козярчук-молодший), "Фрегат" та "Юнона" (м. Черкаси) та інші.

Переможців нагороджено кубками, медалями, дипломами, цінними подарунками, які вручили голова правління яхт-клубу "Кристал" капітан яхти "Еверест", депутат міської ради В. Козярчук, голова вітрильної федерації І. Юхименко та директор яхт-клубу І. Дудінов.

Організатори та учасники вітрильної регати на кубок Кременчуцького водосховища ви-словлюють особливу вдячність спонсорам – магазинам "Домовой" (м. Світловодськ), "Тойота-центр" (м. Кременчук), а також суддівській бригаді — Л. Дубчаку, Ю. Тютюннику, В. Прокопцю.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top