Понеділок, 20 травня 2019
Освіта

Перший дзвоник-2011

Перший дзвоник-2011Кожного року напередодні першого дзвоника, який покличе учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців дитячих та позашкільних навчальних закладів за парти, заклади освіти мають пройти певну перевірку на готовність до нового навчального року.
Контрольна комісія, до складу якої входять представники всіх наглядових служб, працювала у Світловодську з 15 по 23 серпня, оглянувши всі 26 навчальних установ.


Отже, не зважаючи на недостатнє фінансування галузі з метою проведення заходів із підготовки до нового навчального року, завдяки зусиллям педагогічних колективів та допомоги батьків учнів — 9 шкіл, 14 садочків та 3 позашкільні НЗ готові зустрічати своїх вихованців 1-го вересня.

Цього року (станом на 30 серпня) вперше за шкільні парти сядуть 407 першокласників. Для 204 старшокласників перший дзвоник 2011 року ознаменує початок останнього року навчання в стінах рідної школи, адже вони стали випускниками.

Дитячі садочки в цьому році відвідуватимуть 2090 дошкільнят в цілому.

Варто зазначити, що останніми роками спостерігається позитивна тенденція у відношенні кількості діток в навчальних закладах міста та селища Власівки: і школярів, і вихованців садочків стало більше (на 95 та 100 діток відповідно).

Бажаємо всім натхнення, наполегливості та старанності. Успіхів у новому навчальному році!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top