Вівторок, 12 грудня 2017
Свята

Шануймо і поважаймо наш державний прапор!

Юрій КОТЕНКО вручає паспорт громадянина України Анастасії ЛЕТНІКОВІЙЮрій КОТЕНКО вручає паспорт громадянина України Анастасії ЛЕТНІКОВІЙ23 серпня 2004 року Президентом України було підписано Указ про щорічне відзначення Дня Державного Прапора, що стало свідченням вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки. В цьому році, напередодні ювілейної дати — 20-ї річниці з часу проголошення Незалежності України, День державного прапора у Світловодську відзначали по-особливому чинно й урочисто.
Офіційні урочистості з нагоди свята відбулись вранці 23 серпня на центральній площі нашого міста. Участь у святкуванні взяли представники депутатського корпусу, виконавчого комітету, управлінь та організацій, громадськість міста, а також козаки окремого Чорнолісського полку ім. Козака Мамая. Усі вони стали свідками хвилюючого моменту, коли під звуки державного гімну України на щоглі біля адмінбудинку було піднято жовто-блакитний стяг — один із головних символів нашої країни, а також прапор нашого міста — його емблему та офіційний символ.
Шанувати і поважати державний прапор — одну з головних національних святинь нашої країни та невід'ємну ознаки її незалежності, закликала присутніх секретар Світловодської міської ради Зінаїда Климчук, яка від імені міської влади привітала світловодців із Днем державного прапора України:
"Пам`ятаймо! Як ми будемо відноситись до наших українських святинь — так будуть відноситись до них і інші народи! Шануймо і поважаймо наш державний прапор! Шануймося, бо ми — українці!"

Без сумніву, особливо пам'ятним цей день став для юних світловодців Анастасії Полянської, Анастасії Летнікової, Інни Бабіч, Вадима Кучеренка та Миколи Хименка, які під час урочистостей особисто з рук міського голови Юрія Котенка отримали свій головний документ — паспорт громадянина України, а також пам'ятні подарунки від депутата обласної ради Івана Марона. Привітання від влади отримав також Леонід Бойко, який за активну участь в реалізації державної політики з утвердження суверенітету України і з нагоди свята був нагороджений почесною грамотою виконавчого комітету Світловодської міської ради та подарунком від депутата міської ради Любові Чекаленко.

А на знак вшанування нашого загиблого земляка — депутата Верховної ради України Вадима Бойка, до його пам'ятної дошки було покладено вінки та живі квіти.

Шануймо і поважаймо наш державний прапор!

Шануймо і поважаймо наш державний прапор!

Шануймо і поважаймо наш державний прапор!

Олена ЄРУНОВА
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top