П’ятниця, 07 травня 2021
Свято

Шануймо і поважаймо наш державний прапор!

[thumb=left|Юрій КОТЕНКО вручає паспорт громадянина України Анастасії ЛЕТНІКОВІЙ]23 серпня 2004 року Президентом України було підписано Указ про щорічне відзначення Дня Державного Прапора, що стало свідченням вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки. В цьому році, напередодні ювілейної дати — 20-ї річниці з часу проголошення Незалежності України, День державного прапора у Світловодську відзначали по-особливому чинно й урочисто.
Офіційні урочистості з нагоди свята відбулись вранці 23 серпня на центральній площі нашого міста. Участь у святкуванні взяли представники депутатського корпусу, виконавчого комітету, управлінь та організацій, громадськість міста, а також козаки окремого Чорнолісського полку ім. Козака Мамая. Усі вони стали свідками хвилюючого моменту, коли під звуки державного гімну України на щоглі біля адмінбудинку було піднято жовто-блакитний стяг — один із головних символів нашої країни, а також прапор нашого міста — його емблему та офіційний символ.


Шанувати і поважати державний прапор — одну з головних національних святинь нашої країни та невід'ємну ознаки її незалежності, закликала присутніх секретар Світловодської міської ради Зінаїда Климчук, яка від імені міської влади привітала світловодців із Днем державного прапора України:
"Пам`ятаймо! Як ми будемо відноситись до наших українських святинь — так будуть відноситись до них і інші народи! Шануймо і поважаймо наш державний прапор! Шануймося, бо ми — українці!"

Без сумніву, особливо пам'ятним цей день став для юних світловодців Анастасії Полянської, Анастасії Летнікової, Інни Бабіч, Вадима Кучеренка та Миколи Хименка, які під час урочистостей особисто з рук міського голови Юрія Котенка отримали свій головний документ — паспорт громадянина України, а також пам'ятні подарунки від депутата обласної ради Івана Марона. Привітання від влади отримав також Леонід Бойко, який за активну участь в реалізації державної політики з утвердження суверенітету України і з нагоди свята був нагороджений почесною грамотою виконавчого комітету Світловодської міської ради та подарунком від депутата міської ради Любові Чекаленко.

А на знак вшанування нашого загиблого земляка — депутата Верховної ради України Вадима Бойка, до його пам'ятної дошки було покладено вінки та живі квіти.

Шануймо і поважаймо наш державний прапор!

Шануймо і поважаймо наш державний прапор!

Шануймо і поважаймо наш державний прапор!

Олена ЄРУНОВАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top