Середа, 22 травня 2019
Події

Світловодські виробники представили свої товари на відкритті обласного експоцентру

Світловодські виробники представили свої товари на відкритті обласного експоцентру20 серпня в обласному центрі відбулося урочисте відкриття виставкового центру (експоцентру), участь в якому взяли високопосадовці області, міські та районні голови Кіровоградщини, зокрема і Світловодський міський голова Юрій Котенко.
Голова облдержадміністрації Сергій Ларін неодноразово наголошував на потребі створення виставкового центру у серці області — у Кіровограді. Адже масштабна програма "Купуй кіровоградське", набравши обертів у своїй реалізації, довела — область має потужних виробників, яким потрібен окремий майданчик для представлення свого потенціалу. І під час урочистого відкриття експоцентру саме на цей факт звернув увагу губернатор.


Відтепер усі знані і молоді підприємства матимуть змогу демонструвати, пропонувати нову і продавати свою продукцію. Експоцентр стане епіцентром презентацій нових ідей, технологій, проектів, майданчиком для ділових зустрічей, переговорів бізнесових кіл. Саме під час таких акцій мають отримувати друге дихання, свіжий заряд ідей наші знакові проекти, зокрема, "Купуй кіровоградське". Тобто, ви тепер маєте змогу достойно демонструвати свої можливості і здобутки, — зазначив Сергій Ларін.

Того дня у кіровоградському експоцентрі на більш, ніж 500 квадратних метрах свої провідні підприємства представили усі райони області, Кіровоград та міста обласного підпорядкування.

Світловодські виробники представили свої товари на відкритті обласного експоцентруСвітловодськ на виставці представляли ТОВ "ТД Королівський смак і Ко" (керівник Олександр Недавній), підприємства ТДВ "Дніпроенергобудпром" (генеральний директор Іван Марон): Завод швидкомонтованих будівель (директор Георгій Золотаревський), завод ЗБВ (директор Михайло Литвиненко) та Головний завод (директор Станіслав Маріщенко); завод "Луч" (директор Олександр Губарєв) та ФОП "Світловодська паляниця" (керівник Олександр Коханюк). Кожен із учасників отримав диплом від Кіровоградської обласної державної адміністрації. Також диплом учасника 1-ї обласної виставки-ярмарку "Купуй кіровоградське" Сергій Ларін вручив Юрію Котенку, як голові Світловодської міської ради і представнику світловодської громади.

Всього учасників виставки-презентації — 143 підприємства. Губернатор уважно оглянув представлені стенди кожного, а під час спілкування з їхніми представниками було зрозуміло: обласна влада сприятиме кожному з них, адже це питання розвитку усього промислового потенціалу області в цілому.

Сергій Ларін зазначив, що подібна виставка — не разова акція, яка приурочена 20-й річниці незалежності України, він підкреслив, що експоцентр функціонуватиме постійно, незалежно від пори року чи інших реалій життя.

Підводячи підсумки виставкового дня Світловодський міський голова Юрій Котенко зазначив, що залишився задоволений представленням нашого міста на виставці і висловив особисту подяку керівникам підприємств, які підтримали міську владу і підготували свої стенди для відвідувачів експоцентру.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top