Світловодськ
Ескулап



Купатися на міських пляжах — небезпечно!

16 серпня 2011 1262 1
Купатися на міських пляжах — небезпечно!Під час оперативної наради, що відбулась в адмінбудинку в понеділок, 8 серпня, головний санітарний лікар району Ірина Кріпак повідомила про стан води в улюблених місцях відпочинку мешканців Світловодська та Власівки. Інформація — невтішна.
Так, за словами головного лікаря райСЕС Ірини Кріпак, стан води, фактично, на всіх міських пляжах, не відповідає нормам.

Виняток — так зване Голубе озеро. В усіх інших улюблених місцях масового купання мешканців Світловодська та Власівки, стан води в яких постійно контролюється фахівцями райСЕС, а саме — Центральному міському пляжі, в Андрущиному яру та на Власівському пляжі, розташованому поблизу кар'єру, купатися не лише небажано, але категорично заборонено, адже вміст у воді кишкової палички в зазначених місцях відпочинку, перевищує існуючі норми. Бавитися у такій воді — небезпечно для здоров'я, адже наявність у ній кишкової палички може привести до серйозних кишкових інфекцій.

Олена ЄРУНОВА

"Світловодськ вечірній"
 (голосів: 2)
 
Теми: Кріпак, пляж, райСЕС, Голубе озеро, інфекція Версія для друку
Подобається  
Розповісти друзям
Схожі новини
Посилання
Вконтакте
Facebook

1 коментарів
sonicr пише 21 серпня 2011 17:26
У нас в "городе" нету городских пляжей, хотя город находится на водохранилище, да и таблички о запрете купания никто не ставит, а например в Черкассах там по всей прибрежной полосе города целая куча оборудованных пляжей, недорого и со вкусом! ПРИЧИНА - ДОГАДАЙТЕСЬ САМИ!

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Загрузка ...
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...