Вівторок, 17 жовтня 2017
Авто

Яку дорогу ремонтувати в першу чергу?

Яку дорогу ремонтувати в першу чергу?Дороги давно стали чи не найбільш актуальною темою для мешканців нашого міста. Сьогодні, коли справа з проведення ремонтних робіт дорожнього покриття нарешті зрушила з місця, з'явився новий привід для роздумів.
Справа в тому, що на капітальний ремонт однієї з головних доріг міста виділено близько 2-х мільйонів гривень. Залишилося лише визначити, на яку саме, адже претендентів чимало по всьому місту. Цією проблемою переймається влада, цією проблемою зацікавилися і ми. Допомоги у визначенні ми просимо у пересічних світловодців. Отже, питання одне: яку дорогу на вашу думку треба відремонтувати в першу чергу?
Віталій, студент:
— Я, на жаль, ще не маю власного авто, але досить часто доводиться їздити містом маршрутними таксі. Із найбільш проблемних шляхів я виділив би вулицю Миру і вулицю Богдана Хмельницького. При чому, остання, на мій погляд, більше потребує уваги. Набридло "торохтіти" цими ямами. А шлях на маршрутці займає купу часу через те, що вона постійно вихляє поміж ямами від обочини до обочини. Ще й головою декілька разів стелю дістанеш.

Сергій, водій маршрутного таксі:
— Дороги в місті взагалі болюча тема для мене і моїх колег — не встигаєш ремонтувати свій транспортний засіб. Та і про яку якість перевезення може йти мова, коли кожного разу ледь не молишся, аби доїздити до кінця робочої зміни з усіма колесами на автобусі. І якщо частину доріг хоч якось полатали чи то латають зараз, то вулиця Б.Хмельницького — це справжній жах. Я вважаю, що більш за все капітального ремонту потребує саме цей шлях. До того ж саме цією вулицею проходять основні маршрути громадського транспорту такі як №№11, 12, 24, 2-а. А отже і велика кількість пасажирів цим шляхом дістається кожного дня на роботу і повертається додому. Стан дорожнього покриття впливає і на швидкість, і на комфортність перевезень. Звичайно, мені дуже хочеться, аби можна було їздити маршрутом швидко, якісно і комфортно.

Надія Прокопівна, пенсіонер:
— Я в інших кутках міста буваю не часто, тому про дороги багато не скажу. А живу поблизу вулиці Богдана Хмельницького і думаю, що ця вулиця вже давно має бути відремонтована. Ви погляньте на ті машини, коли вони повзуть по ямам! Це ж пішки — і то швидше. А після дощу ви подивіться на цю вулицю — там ні проїхати, ні пішки пройти, бо автомобілі плавають від двору до двору, а люди притискаються до заборів, аби їх не оббризкали з ніг до голови! Дуже вже хочеться, щоб там була нормальна, людська дорога.

Олександр Петрович, власник авто:
— Відверто кажучи, виділити найгіршу дорогу, яка в першу чергу потребує ремонту, досить важко. Ремонту потребують всі дороги, по яким доводиться їздити. Ті невеличкі ділянки нормального дорожнього покриття, які трапляються по місту, дуже швидко закінчуються і знову — ями. Та, мабуть, варто виділити в першу чергу вулиці Богдана Хмельницького, Миру, Леніна (у більшості складається із засипаних ям), 2-га об’їзна та виїзд на Кременчуцьку трасу… Все ж хочеться вірити, що колись матимемо нормальні дороги по всьому місту.

Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top