Субота, 25 січня 2020
Освіта

Дипломи про вищу освіту повинні бути видані своєчасно

Дипломи про вищу освіту повинні бути видані своєчасноМіністерство освіти і науки, молоді та спорту наголошує на терміновому здійсненні заходів щодо усунення недоліків для своєчасної видачі дипломів про вищу освіту державного зразка та попереджає керівників вищих навчальних закладів про їх персональну відповідальність (відповідний лист від 11.07.11 № 1/9-525 розміщено у рубриці "Законодавство" та доведено до керівників ВНЗ І-IV р.а. всіх форм власності).
Зазначимо, що до Міністерства надходять звернення від випускників вищих навчальних закладів 2010/2011 навчального року щодо затримки видачі дипломів за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра та молодшого спеціаліста, що унеможливлює своєчасну подачу заяв для подальшого продовження навчання.


МОНмолодьспорту звертає увагу керівників ВНЗ, що відповідно до законодавства, особи, які успішно пройшли державну атестацію, повинні отримати документи про вищу освіту встановленого зразка.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України,
відділ взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю.

http://www.mon.gov.ua/Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top