Середа, 22 січня 2020
Влада

Готуємось до проведення Всеукраїнського перепису населення

Фото: ogo.uaФото: ogo.uaРозпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 року №581-р (у редакції від 28 липня 2010 року №1565-р) прийнято рішення про проведення у 2012 році Всеукраїнського перепису населення. У проведенні другого Всеукраїнського перепису населення існує надзвичайно велика економічна і соціальна потреба.
За встановленою практикою переписи населення у більшості країн світу проводяться один раз на десять років.


Перший перепис населення в незалежній Україні проведено в грудні 2001 року. Він засвідчив соціально-демографічну характеристику населення, його міграційну рухомість, віковий і етнічний склад, сімейний стан, вид заняття і джерело заробітку, рівень освіти, житлові умови тощо. Але ця інформація на сьогодні є застарілою, а життя вимагає оновлених даних. Перехід на ринкову економіку, розвиток приватного сектора, наявність безробіття зумовлюють зміни в розміщенні населення, його статевовіковому складі, професійній та галузевій структурах, у статусі зайнятих та інше.

Існує єдиний шлях отримати таку інформацію — провести суцільне опитування населення, тобто перепис.

Отже, мета другого Всеукраїнського перепису населення 2012 року — відобразити реальну картину соціально-демографічних перетворень українського суспільства. Результати Всеукраїнського перепису населення 2012 року стануть надійною базою для інформаційного забезпечення прогнозування і управління соціально-економічним розвитком країни, включаючи планування та реалізацію бюджетного процесу, регулювання міграційних процесів.

В місті Світловодську розпочато першочергові підготовчі роботи до проведення наступного перепису населення, до яких належать:
– уточнення переліків та меж міського поселення, упорядкування назв вулиць та провулків;
– перевірка стану адресного господарства та повноти обліку населення. Належний порядок в адресному господарстві є одним із важливих факторів, що зумовлює якість проведення наступних етапів підготовчих робіт. Житлове господарство, а відповідно і його адресація, зазнає постійних змін унаслідок реконструкції раніше забудованої території, знесення старих та будівництво нових будинків, проведення ремонтів та реконструкцій, перейменування вулиць. А для якісного проведення перепису важливо, щоб стан адресного господарства всього міського поселення відповідав діючим стандартам, тобто щоб були таблички з назвами на початку, в кінці і на перехрестях вулиць, на кожному будинку і квартирі були номерні знаки. На сьогоднішній день працівники управління статистики у Світловодському районі проводять ретельне обстеження адресного господарства міста і виявляють факти відсутності адресної атрибутики.

Враховуючи надзвичайно великий обсяг робіт, звертаємось до керівників комунальних служб, установ, організацій міста Світловодська, жителів приватного сектора з проханням впорядкувати нумерацію належних вам будинків і квартир, ваша участь у приведенні адресного господарства до належного стану сприятиме успішному проведенню Всеукраїнського перепису населення 2012 року.

Юрій Котенко,
міський голова.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • hate1

 • 1 липня 2011 21:13
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Если что, меня нет дома.
 • Нравится
 • 0
 • Bzik Користувач offline

 • 3 липня 2011 20:17
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 16.05.2010 | 158 комментарів | 0 публікацій
У проведенні другого Всеукраїнського перепису населення існує надзвичайно велика економічна і соціальна потреба.
шо за потреба? для освоения баблосов?
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top