Вівторок, 21 травня 2019
Влада

На сесії міської ради

На сесії міської ради21 червня у сесійній залі адмінбудівлі пройшло пленарне засідання 14-ї сесії Світловодської міської ради шостого скликання. На початок засідання у залі були присутні 32 народні обранці.
Розпочалася робота із приємної події — секретар міської ради Зінаїда Климчук від імені всіх колег привітала із днем народження регіонала Миколу Олійника.


Після затвердження порядку денного перейшли до розгляду депутатських запитів.

Зокрема Любов Чекаленко підняла таку важливу тему, як відсутність на Власівці станції швидкої допомоги. Мовляв, тепер стільки разів на день автівка з лікарями має їхати з міста до селища: по-перше, якість доріг відображається на стані автомобіля, по-друге, чимала вартість бензину, витраченого на поїздки і по-третє, невідповідна швидкість реагування — скільки часу треба "швидкій", аби доїхати до Власівки?

Міський голова Юрій Котенко доповів, що за новими нормативами в зоні до 35км окремої станції ШД не повинно бути і головний лікар після перевірки з області мав неприємності. Тому її (станцію ШД) було закрито. Запит Любові Макарівни підтримав Володимир Помазан, який свого часу обіймав посаду головного лікаря і добре знається на цій проблемі. Юрій Котенко запевнив, що підтримує позицію колег і мешканців селища, і докладе всіх зусиль, аби область дозволила відновити станцію швидкої допомоги на Власівці.

Володимир Помазан став автором досить цікавого запиту щодо заробітної плати керівників під-приємств, які належать до комунальної власності міста. Запит направили заступнику міського голови з питань ЖКГ, проте навряд чи його буде задоволено, адже ці відомості скоріше всього захищенні від загалу умовами трудового контракту, який заключає з керівниками безпосередньо міський голова.

Щодо запитів минулої сесії, варто виділити запит стосовно аптеки, у якій виготовлятимуть ліки та розчини відповідно до рецептів (як це було раніше в аптеці № 101 на площі), адже тепер пацієнти змушені їздити до Кременчука. Виявляється, аптеки існуючих у місті мереж цього робити не можуть (не хочуть), а механізму змусити їх це робити — не існує. Запит залишається на контролі.

Запит щодо пріоритетності з боку виконавчої влади до громадської організації "Громадська рада" і надання їй приміщення спростував керуючий справами виконкому Вадим Туманов. Він зазначив, що "ГР" нічим не краща для влади за інші громадські об'єднання і приміщенням про яке йде мова (кімната 20-а) можуть користуватися для проведення зборів та засідань всі ГО без виключення. Ключ від кімнати висить на щитку і його може взяти кожен бажаючий.

І знову низка запитів стосовно ремонту ліфтів, відновлення освітлення, зносу дерев "наштовхнулися" на лаконічне "кошти відсутні". Ці запити залишилися на контролі.

Під час уточнення міського бюджету мова йшла про перенесення коштів від одного управління (розпорядника тощо) іншому. Зокрема виділено 85 тис. грн. на оздоровлення дітей у літніх таборах, близько 25 тис.грн. на вивезення сміття та покіс трави. Також із фінансування ТРК "41-й канал" знято 5 тис.грн. на користь міського радіомовлення. Крім того, створено чергову депутатську комісію, яка перевірятиме діяльність комунальних засобів масової інформації ("Вечірки" в тому числі) і має винести вердикт про доцільність існування, перебування і т.п. Щоправда, депутат Іван Маліновський "зходу" запропонував всіх керівників ЗМІ звільнити, оголосити конкурс і замінити "амбітними і молодими". Та все ж спочатку попрацює комісія…

Далі депутати відкоригували порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади, схвалили прийом до комунальної власності водопровідної мережі по вул.Комарова, Тімірязєва, Дружби і визначили її балансоутримувачем міський водоканал.

У переліку питань врегулювання архітектурно-земельних відносин розглянули більше 25 проектів рішень, в тому числі затвердили нову редакцію Положення про відділ архітектури та містобудування апарату виконкому.

Насамкінець, розглянули звіти про роботу заступників міського голови. Звіт першого заступника міського голови Валентини Явтенко справив на народних обранців позитивне враження. Як зазначив Михайло Бур’янський, "у нас виявляється не все так погано".

Заступник з питань ЖКГ Людмила Гетманець у ході свого звіту просто відповідала на запитання, які накопичилися у депутатів міської ради. Всі погодилися з тим, що специфіка роботи в ЖКГ досить складна, а коштів, які наявні у міському бюджеті на галузь — недостатньо.

Так чи інакше, але звіти заступників було взято до уваги. Всі залишилися "при своїх", а наступний звіт заплановано на кінець жовтня-початок листопада. Тоді публічно відзвітує вся команда міського голови на чолі з Юрієм Котенком.

На цьому питання порядку денного було вичерпано і сесію оголошено закритою.

Микола ШВЕРНЕНКО.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • ovoznii Користувач offline

  • 26 червня 2011 08:12
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 24.12.2010 | 33 комментарів | 0 публікацій
Почекаємо опису від Асауленка. Але сподобався пассаж про "молодих і амбітних" керівників ЗМІ.
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top