Середа, 29 січня 2020
Корисна інформація

Час подбати про оздоровлення дітей влітку

Оздоровчий табір "Хвиля"Оздоровчий табір "Хвиля"Наближається літо, а з ним саме час подбати про оздоровлення та незабутній відпочинок дітей під час літніх канікул.
На території Кіровоградської області влітку 2011 року буде працювати 6 дитячих закладів оздоровлення. Також існує широкий перелік оздоровчих таборів по всій території України та Автономної республіки Крим, де за бажанням страхувальників можливо оздоровити дітей з використанням коштів Фонду. Середня вартість путівок складає від 110 до 180 грн. на день.


2011 року, як і минулого, часткове фінансування оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності буде здійснюватись через страхувальників (як юридичних, так і фізичних осіб), які самостійно закуповують путівки до дитячих оздоровчих закладів, що входять до переліку дитячих оздоровчих закладів, визначених правліннями відділень Фонду.

Для отримання коштів страхувальнику необхідно подати до Світловодської міжрайонної ВД заявку на часткове фінансування оздоровлення дітей встановленого зразка (можна отримати в дирекції) та документи згідно переліку.

Зазначаємо, що заявка подається окремо на кожну оздоровчу зміну і у розрізі оздоровчих таборів.

Звіт про використання коштів Фонду на оздоровлення дітей у дитячих оздоровчих закладах надається страхувальником до Світловодської ВД за формою Ф-4 ФСС з ТВП.

Рішення про виділення путівки до дитячого оздоровчого закладу приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування підприємства, установи, підприємця на підставі особистої заяви застрахованої особи (батька, матері, усиновлювача, опікуна) щодо оздоровлення дитини із зазначенням віку дитини (діти повинні бути від 7 до 18 років).

Застрахованій особі протягом календарного року за рахунок коштів Фонду може бути виділено на одну дитину лише одну путівку до дитячого оздоровчого закладу, а тривалість оздоровчої зміни повинна бути не менше 14 днів.

На черговому засіданні правління Фонду затверджені граничні норми витрат на відшкодування вартості путівки в 2011 році, а саме:
— на харчування у розмірі до 35 гривень на одну дитину на добу;
— на лікування та культурне обслуговування дітей до 3 гривень.

Приклад: Повна вартість путівки в оздоровчий табір "Хвиля" за 21 день — 2730,00 грн., Світловодською ВД відшкодовується — 38,00 грн. х 21 день = 798,00 грн.

З метою підвищення ефективності проведення оздоровчої кампанії звертаємось до голів комісій по соціальному страхуванню підприємств та установ міста з проханням провести відповідну роботу в трудових колективах, визначити суму коштів, необхідну для часткового фінансування оздоровлення дітей та повідомити про це дирекцію Фонду.

З питань часткового фінансування, переліку необхідних документів та за повним переліком дитячих оздоровчих закладів звертатися до Світловодської ВД ФСС з ТВП за адресою: вул. Леніна, 1, тел.: 2-07-57, 7-32-91.

Олександра Салоїд,
директор Світловодської міжрайонної виконавчої дирекції.
Фото: alesta.com.uaДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top