Понеділок, 17 червня 2019
Влада

На засіданні виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету20 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було опрацьовано близько 80 питань. Коротко — про основні.
Цього разу члени виконкому знову повернулися до розгляду питання пасажирських перевезень на маршруті №15. І знову обговорення було тривалим та емоційним. Зрештою вирішили: юридичних підстав розривати договірні відносини з АТП-13507 немає. Отож, він і надалі здійснюватиме перевезення на цьому сезонному маршруті, при цьому виконавчий комітет має посилити контроль за дотриманням перевізником вимог договору у частині графіків та марок автобусів. Але, сказали присутнім представникам садового товариства, вони мають право напряму укласти договір з будь-яким перевізником. Це не суперечить закону.


Виконком затвердив заходи з організації оздоровлення дітей міста влітку 2011 року, на що буде витрачено близько 90 тисяч гривень.

Виконком надав дозвіл кременчуцькому підприємцю С.Коноваленку на тимчасове розміщення пересувних дитячих атракціонів з 1 травня по 1 жовтня за адресами: вул. Приморська, 16 (біля міського Палацу культури), вул. Приморська, 52 (на Бульварному узвозі) та в міському парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка.

Тетяна ЗИМА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top