Середа, 29 січня 2020
Влада

На засіданні виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету12 квітня члени виконавчого комітету зібралися на позачергове засідання: виникли два нагальні питання, які потребували термінового вирішення чи хоча б обговорення — злиття управління освіти та управління молоді та спорту і стосовно маршруту №15.
З приводу першого ситуація така: питання про злиття вирішують депутати, які зберуться на сесію 26 квітня, але ж виконком його має або погодити, або ні. Обговорення було не надто тривале, категорично проти об’єднання виступив Леонід Керекеша. Він вважає, що треба думати на перспективу, сьогоднішні рішення будуть чинними і через 5, і через 10 років, а такий підхід завдає удару і молоді, і спорту.
"Спортом мають займатися спортсмени, а навчанням — освітяни".


Варто зауважити, що такі злиття вже відбулися і на рівні держави, і на рівні області. Тож, сказали члени виконкому, мабуть таки ж хтось це питання вивчив та прорахував. Як сказано у документі, об’єднання проводиться
"з метою оптимізації в органах виконавчої влади, усунення дублювання їх повноважень, забезпечення скорочення чисельності управлінського апарату та витрат на його утримання, підвищення ефективності його управління та оптимізації бюджетних видатків на 2011 рік".
Переважною більшістю голосів питання погодили.

З другого питання — пасажирські перевезення на сезонному маршруті №15 "Автостанція — "Рассвет-2" обговорення було більш бурхливе та емоційне. До виконавчого комітету надійшло кілька скарг від пасажирів згаданого маршруту (його обслуговує "Світловодське АПТ-13507") і управління економіки створило комісію, що мала протягом місяця вивчити ситуацію. Комісія, виконавши свою місію, дійшла висновку: претензії мають місце. Доповідач з питання Олексій Лисенко озвучив також бажання тих, хто має дачі на "Рассвете-2": розірвати в односторонньому порядку договір з АТП та призначити нового перевізника на маршруті №15 — ПП В. Макарова. Проти нинішнього перевізника емоційно виступили депутат В. Дехтяренко, власник дачі на "Рассвете-2" В. Семерджі, їхні промови зводилися до одного: досить знущатися з людей такою якістю послуги, мовляв, і маршрутки переповнені, і графік ігнорується, і пасажирів не всіх підбирають, і на гірку люди пішки йдуть, допоки автобус набирає розгін, щоб хоч порожнім подолати висоту...

Ю. Богдан, начальник АПТ, запропонував комісії попрацювати знову, взявши до її складу і представника транспортного підприємства, а також зауважив: у них з’явився шикарний автобус, великої місткості, який суттєво поліпшить якість послуги.

Члени виконкому вислухали всі сторони, і, в принципі, мали готове рішення, але, з’ясувалося, що це питання недостатньо пропрацьовано, юрист його не погодив, а, отже, його розглядатимуть знову.

Тетяна ЗИМА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top