Середа, 26 червня 2019
Авто

З 1 квітня вартість проїзду зросте

З 1 квітня вартість проїзду зростеТаке рішення було прийнято на останньому засіданні виконавчого комітету, що відбулося 30 березня.
Доповідач з питання Віталій Письменний, спеціаліст управління економіки, ресурсів та розвитку міста, назвав причини цього: вони традиційні — здорожчало все. До того ж, коли мінявся тариф (наприкінці грудня), усі знали: те підвищення було не останнім. Колегіально було вирішено змінювати вартість проїзду поетапно. Отож, з 1 квітня проїзд містом коштує 2 грн., на Власівку — 3 грн., на дачні сезонні маршрути №4, 15, 16, 17 — 2 грн. 25 коп., решту сезонних — 2.50.


Громадськість, за словами доповідача, погодила і підтримала ці цифри.

Члени виконкому, користуючись присутністю перевізників на засіданні, попросили, аби вони контролювали ситуацію з таких питань: пільговий автобус повинен мати вивіску "Пільговий"; водії не повинні палити у салоні.

Нагадаємо, що раніше до водіїв ще були претензії ще й щодо культури обслуговування пасажирів. Їм навіть погрожували, що через їхню не ввічливість тариф залишиться старим протягом невизначеного терміну. Зараз же цей момент не звучав взагалі. Превентивні заходи дали результат?

Тетяна ЗИМА.

Про погодження вартості проїзду на міських маршрутах
Розглянувши листи керівників автотранспортних підприємств та надані розрахунки тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, пропозиції громадськості міста, керуючись Законом України "Про автомобільний транспорт", постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. №176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 17.11.2009р. №1175 "Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту", ст.ст.28,30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити вартість проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі для:
– ВАТ "Світловодське АТП-13507": №23 "Автостанція – Орбіта", №12 "Вул. Чайковського – завод "Буддеталь", №24 "КСРП ім. Петровського – завод "Скло"", №5 "Автостанція – вул. Фрунзе" у розмірі 2-00 грн.;
– ТОВ "Світ – Автолегіон": №2 "АТП-13507 – вул. Чайковського", №2а "вул. Свердлова – вул. Чайковського", №11 "вул. Комарова – вул. Чайковського" та №14а "Завод "Скло" – вул. Миру" у розмірі 2-00 грн.;
– ПП "Фаетон плюс": №9 "Автостанція – Цвинтар" у розмірі 2-00 грн.
– ФОП Кобець О.В.: №7 "Бульвар К.Маркса - Власівка" у розмірі 3-00 грн.

2. Внести зміни до договорів про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі на міських автобусних маршрутах №23 "Автостанція – Орбіта", №12 "Вул. Чайковського – завод "Буддеталь", №24 "КСРП ім. Петровського завод "Скло", №5 "Автостанція – вул. Фрунзе", № 2 "АТП-13507 – вул. Чайковського", №2а "вул. Свердлова – вул. Чайковського", №11 "вул. Комарова – вул. Чайковського" та №14а "Завод "Скло" – вул. Миру", №9 "Автостанція – Цвинтар":
– пункт 3.1.4 викласти у такій редакції: "Здійснювати перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі з видачею проїзних квитків пасажирам за тарифом не більше 2-00 грн.";
– пункт 3.1.6.1 викласти у такій редакції: "Школярі 1-4 класів по дорозі до школи та додому оплачують вартість проїзду у розмірі 1-00 грн., без обмеження кількості."

3. Внести зміни в договір про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі на міському автобусному маршруті №7 "Бульвар К.Маркса – Власівка":
– пункт 3.1.4 викласти у такій редакції: "Здійснювати перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі з видачею проїзних квитків пасажирам за тарифом не більше 3-00 грн., в межах м.Світловодськ та смт.Власівка не більше 2-00 грн.";
– пункт 3.1.6.1 викласти у такій редакції: "Школярі 1-4 класів по дорозі до школи та додому оплачують вартість проїзду у розмірі 1-50 грн., в межах м.Світловодськ та смт.Власівка у розмірі 1-00 грн., без обмеження кількості."

4. Рішення набуває чинності з моменту опублікування.

5. Рішення виконкому від 01.12.2010р. №1485 "Про погодження вартості проїзду на міських маршрутах", від 22.12.2010р №1589 "Про погодження вартості проїзду на міських маршрутах" вважати такими, що втратили чинність з моменту введення у дію нової вартості проїзду на міських маршрутах.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови В. Явтенко.

Міський голова Ю.Котенко.

Про погодження вартості проїзду на міських сезонних автобусних маршрутах
На підставі ст. 28 ч.1 п.2 та ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про автомобільний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року № 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від17.11.2009р. №1175 "Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту", розглянувши листи керівників автотранспортних підприємств та надані розрахунки вартості перевезень пасажирів громадським автобусним транспортом, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити вартість проїзду для:
– ВАТ "Світловодське АТП-13507" на сезонних маршрутах: №15 "Автостанція – Світанок 2" у розмірі 2,50 грн., №4 "Райлікарня – Сади 6" у розмірі 2,25 грн.;
– ТОВ "Світ – Автолегіон" на сезонному маршруті: № 16 "Автостанція – С/Т Росинка" у розмірі 2,50 грн.;
– ПП "Фаетон" на сезонному маршруті: №17 "Автостанція – с/т Автомобіліст" у розмірі 2,50 грн.;

2. для міських маршрутів № 15 "Автостанція – Світанок 2", №16 "Автостанція – С/Т Росинка", №17 "Автостанція – с/т Автомобіліст":
– пункт 3.1.4 викласти у наступній редакції: "Здійснювати перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі з видачею проїзних квитків пасажирам за тарифом не більше 2,50 грн."

3. Внести слідуючи зміни до договорів "Про надання послуг пасажирським автомобільним транспортом" для міського маршруту №4 "Райлікарня – Сади 6":
– пункт 3.1.4 викласти у такій редакції: "Здійснювати перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі з видачею проїзних квитків пасажирам за тарифом не більше 2,25 грн."

4. Рішення набуває чинності з моменту опублікування.

5. Рішення виконкому від 17.04.2008р №468 "Про погодження та внесення змін до договорів "Про організацію пасажирських перевезень на міських сезонних маршрутах" вважати такими, що втратили чинність з моменту введення у дію нової вартості проїзду на міських сезонних автобусних маршрутах.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови В. Явтенко.

Міський голова Ю.Котенко.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • 4ozz Користувач offline

 • 31 березня 2011 15:52
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 11.03.2011 | 7 комментарів | 0 публікацій
Задолбали
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • вася

 • 31 березня 2011 16:04
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Більш детальні цифри — на 6-ій сторінці газети.
и где ж эта страничка то???
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • admin Користувач offline

 • 31 березня 2011 16:08
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1692 комментарів | 8054 публікацій
вася, спасибо за подсказку. Сейчас поставлю на сайт. smile
4ozz, и не говори!
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top