Понеділок, 20 травня 2019
Освіта

Школа залишається для учнів

Школа залишається для учнівПо місту прокотилася новина. Є намір закрити школу №2, що буцім то і будівля вже продана та багато інших цікавих історій... Діти в розпачі, батьки стурбовані, вчителі знервовані. Тож, термінові батьківські збори мали розставити всі крапки над "і".
На зустріч з батьками прийшов начальник Управління освіти Геннадій Френкель. Спочатку недовірливо, а потім з цілковитим розумінням присутні отримали інформацію про те, що керівництво навіть в помислах не мало закривати будь-який загальноосвітній навчальний заклад. Більше того, для такого кроку існує відповідна законодавча процедура.


Але нас батьків турбує інше. Кому потрібно розпускати подібного роду плітки? Адже школа працює на повну потужність, має кваліфікований педагогічний колектив, учні дорожать своїми вчителями, налагоджена плідна співпраця з батьками.

Тож, ми звертаємося до "казкарів": не придумуйте необґрунтовані історії, не колотіть вчителів, батьків та дітей, бо нам потрібні сили для роботи, виховання і навчання.

Батьківський комітет ЗОШ №2.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top