Понеділок, 17 червня 2019
Події

Нести у світ красу і радість — то є найбільше щастя!

Колектив сервісного-центру "Еліпс Плюс"Колектив сервісного-центру "Еліпс Плюс"1 березня свій 10-ти річний ювілей відзначає сервіс-центр "Еліпс Плюс". Безумовно, відкриття цього розкішного салону краси в перший день весни стало невипадковим, і дуже символічним, адже сама весна - це символ молодості та краси, відновлення та натхнення!
Сервіс-центр "Еліпс Плюс" — відомий у місті салон краси вищої категорії, який впродовж усіх десяти років своєї роботи завжди відповідав своєму високому призначенню — робити людей красивими, а іще — дарувати їм хвилини щастя. Невипадково символом сервіс-центру "Еліпс Плюс" є метелик, який за індійською легендою відносить мрії людини на небеса. Ось так і майстри салону дивовижним чином здійснюють мрії клієнтів про красу та привабливість. Можливо, саме тому з кожним роком їх кількість неухильно зростає, як втім, і популярність цього салону краси.


"Клієнт для нас завжди на першому місці!"
– говорить власниця сервіс-центру Інга Царькова. І це правда, потрапивши сюди — відчуваєш себе справжньою леді, а після відвідування салону — так і виглядаєш! Високий рівень та професіоналізм майстрів салону, величезний спектр послуг перукарні, косметичного кабінету, манікюрного залу, ательє і навіть ремонту взуття; абсолютна чистота та безпека; використання лише професійної високоякісної сертифікованої косметики провідних фірм Італії, США та Німеччини, постійна система знижок (для чоловіків кожна 5-та стрижка — безкоштовна!), а головне — тепла і затишна атмосфера, в яку потрапляєш, ледве переступивши поріг сервіс-центру — все це якісно вирізняє "Еліпс Плюс" і створює його неповторність.

Крім того, це єдиний в місті салон краси із мальовничим краєвидом Кременчуцького водосховища, а іще — дуже зручним великим паркінгом для автомобілів. Та найбільшою своєю цінністю Інга Царькова вважає колектив професіоналів, які уважно слідкують за новинами у плинній індустрії краси, постійно вдосконалюють свою майстерність на престижних семінарах і виставках та роблять чоловіків елегантними, а жінок — надзвичайними!

На завершення нашої розмови Інга Царькова схвильовано зазначила:
"Мені дуже приємно бачити сяючі очі людей, що виходять із мого салону красивими і щасливими! Нести у світ красу і радість — то є найбільше щастя!"


Олена ЄРУНОВА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top