П’ятниця, 24 січня 2020
Влада

Сильні представниці слабкої статі про 8 Березня

Зінаїда КлимчукЗінаїда КлимчукЗінаїда Климчук:
— На керівній посаді до цього часу я вже пропрацювала 21 рік, тому мої рідні вже давно звикли до головного правила: хто раніше прийшов з роботи — той і господарює. Тому ні у кого не виникає жодних претензій. Підтримуємо один одного і допомагаємо.
Як кожна жінка (мати, бабуся, невістка, дружина) більше всього хочу сприятливої погоди у нашому домі, щоб всі були живі-здорові, зберігали гарні стосунки, виявляли взаєморозуміння, повагу і надавали одне одному підтримку. А найкращим подарунком на 8 Березня вважаю хвилини, коли вся наша родина збирається за святковим столом і ми проводимо час всі разом, спілкуючись між собою.


Яких-небудь особливих подарунків я ніколи не замовляю і не очікую. Звичайно, приємно отримати квіти. Але найголовніше — це відверті і відкриті приязні стосунки, взаємоповага і порозуміння.

Жінкам хочу побажати залишатися такими ж чарівними, неповторними, бути у шлюбі єдиними, бажаними і коханими. А ще мати можливість відчувати себе слабкою, аби поряд завжди було надійне, вірне і сильне плече коханого. На мою думку, це і є формула жіночого щастя.

Валентина ЯвтенкоВалентина ЯвтенкоВалентина Явтенко:
— Скажу відверто — я повністю віддаюсь роботі. Фактично, весь свій свідомий час я проводжу на робочому місті, однак, і родина моя не залишається без уваги, багато часу проводжу із онуком, він у мене навчається у шостому класі, і, звичайно, виконую всі необхідні хатні справи, ще й дачею займаюсь, де вирощую окрім городини багато квітів та сортів винограду. Як вдається все встигати? Відповідь дуже проста: я багато працюю і мало відпочиваю.

До матеріальних подарунків я абсолютно байдужа, незалежно від їх вартості, а от квіти люблю. І вірші… Та найбільше ціную увагу і щирі привітання.

Я бажаю усім світловодським жінкам, щоб вони були коханими та бажаними, ніколи не хворіли, із радістю ходили на роботу та отримували гідну зарплату, щоб вони були завжди щасливими та усміхненими, а всі їх мрії — збувались!

Людмила ГетманецьЛюдмила ГетманецьЛюдмила Гетманець:
— На мою думку, жінка влаштована так, що вона вміє поєднати і відповідальну роботу і жіночі обов’язки в сім’ї. Особисто я намагаюся робити все так, аби домашні турботи не впливали на роботу і навпаки. Тобто, намагаюся розподіляти можливості і сили правильно.

Майже всі свята ми святкуємо у родинному колі: ми з чоловіком, приходять діти та онучок. Щодо подарунків, то для мене посмішка, добре слово — найкращий подарунок. Бачити здоровими, щасливими своїх рідних, близьких, і не тільки їх, то вже велике щастя і велика радість! Я взагалі отримую задоволення від того, що бачу усміхнених, щасливих людей, адже це означає, що у них все добре.

Матеріальних подарунків я не люблю: ні дарувати, ні отримувати. Квіти? Так, їх приємно отримувати, але їх так шкода, коли вони чи не наступного дня починають сохнути... Найбільше я люблю кімнатні квіти.

Усім жінкам хочу побажати оптимізму та віри в себе.

"СВ",
Богдан Дроздов (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top