Середа, 29 січня 2020
Влада

Про заборону реалізації алкогольних напоїв на території міста Світловодська в нічний час

Про заборону реалізації алкогольних напоїв на території міста Світловодська в нічний часРішення №100 від 22 лютого 2011 р. дев’ятої сесії шостого скликання Світловодської міської ради
З метою впровадження державної політики щодо попередження вживання слабоалкогольних та алкогольних напоїв серед населення (в тому числі підлітків, молоді) і впорядкування їх продажу, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби, враховуючи подання Світловодського міжрайпрокурора від 31. 12. 2010 р. №20-5173 вих.-10, керуючись Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму", Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв", ст. 15-1 "Про державне регулювання виробництва обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів", ст.ст.26,59, пі ст.73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:


1. Заборонити реалізацію алкогольних напоїв у стаціонарних об'єктах торгівлі та малих архітектурних формах, окрім закладів ресторанного господарства, на території міста Світловодська з 22:00 до 08:00.

2. Попередити суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями на території міста Світловодська, про обов'язковість для виконання даного рішення.

3. Світловодському РВ ГУ МВС України у Кіровоградській області забезпечити виконання даного рішення на території м. Світловодська та посилити контроль за дотриманням вимог статей 15-2, 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" №481/95-ВР (зі змінами), з метою недопущення розпивання спиртних напоїв у громадських місцях та появи у громадських місцях у п'яному стані.

4. Рішення підлягає оприлюдненню в газеті "Світловодськ вечірній" та набуває чинності з 01.04.2011р.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань правопорядку, депутатської етики, діяльності ради, гласності, захисту прав людини та зв'язків з об'єднаннями громадян та Світловодській РВ ГУ МВС України у Кіровоградській області.

Міський голова Юрій Котенко.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top