Середа, 29 січня 2020
Корисна інформація

Щастя вам і світлої долі!

Щастя вам і світлої долі!Протягом грудня у місті, районі та на Власівці народилося 50 малюків: 28 хлопчиків та 22 дівчаток.
У місті народилося 23 діток: 14 хлопчиків та 9 дівчаток, це – Олександр Пиш, Андрій Місюра, Роман Бережний, Кирил Пілюгін, Анастасія Бруслик, Марк Сирих, Данііл Вязовський, Олександр Дубовий, Катерина Носенко, Анастасія Остапенко, Анна Волощенко, Назар Савенко, Артур Романченко, Денис Мовчан, Михайло Менькін, Вікторія Федорова, Софія Караката, Денис Пономаренко, Вероніка Іванютіна, Оскар Бурлаков, Іптисем Патерило, Вікторія Рудаєва, Євгеній Денисенко.


У Власівській селищній раді зареєстровано 8 малюків: 5 хлопчиків та 3 дівчинки. Вікторія Пасько, Аліна Лобуренко, Ярослав Кринський, Іван Саприкін, Данило Пономаренко, Нікіта Подопригора, Андрій Петров, Софія Дудник.

Новими мешканцями Світловодського району стали 19 діток: 9 хлопчиків та 10 дівчаток. У Великій Андрусівці народилися Аріна Щербина, Олексій Дряпіка, двійнята Роман і Олександр Самусенко, Дар’я Гавриш, у Великій Скельовій – Аліса Довга, Надія Сеченко, Альбіна Лонська, у Глинську – Давид Сандуленко, в Золотарівці – Ангеліна Бірюкова, в Павлівці – Анастасія Руденко, Владислава Даценко, Марина Бойко, в Свердлівці – Стригуль Костянтин, Подорожньому – Діана Шевченко, Дмитро Шевель, у Федірках – Дмитро Сябренко, Богдан Волошин, Сніжково – Роман Вольний.

Інформація надана відділами РАСЦ міста та району.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top