Вівторок, 19 лютого 2019
Спорт

З Молдови – з гарним результатом та незабутніми враженнями

З Молдови – з гарним результатом та незабутніми враженнями4-9 жовтня у республіці Молдова, м. Унгень, відбувся Міжнародний шаховий турнір "Унгень-2010", в якому взяв участь наш земляк Олександр Бендюк.
В турнірі взяли участь 70 осіб з різних країн: Румунії, Білорусі, України, Молодови, Росії. Турнір проходив за швейцарською системою в 9 турів з регламентом гри – одна година кожному до кінця партії.


Олександр Бендюк пройшов весь турнір з великим підйомом і набрав 7 очків з 9 можливих: 7 перемог та 2 поразки і заслужено посів ІІІ місце серед ветеранів, за що був нагороджений грамотами та грошовим призом у національній валюті Молдови.

Світловодський шахіст охоче ділиться враженнями від країни, з якої нещодавно повернувся: "Молдова – красива країна, в якій багато виноградників. Дуже красиві дороги від українського кордону до столиці Молдови Кишинева, а це – 140 км, де по обидва боки ростуть горіхи. Через 3-5 км встановлено розп’яття Христа. Це говорить про те, що люди поважають церковні обряди. Люди там веселі та добродушні, дуже гарно ставляться до іноземців".

Дуже хочеться подякувати підприємцю Юрію Абдуліну, який неодноразово допомагав Олександру брати участь в різноманітрних змаганням високого рівня.

Микола Боровський,
кандидат у майстри спорту з шахів.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top