Середа, 22 січня 2020
Кримінал

Не вірте залицяльникам! Тим більше — чужоземним

Перший заступник міськрайвідділу внутрішніх справ Андрій ГулийПерший заступник міськрайвідділу внутрішніх справ Андрій ГулийЧи припускала 41-річна світловодчанка, що замість життя у столиці її буде убито і спалено?
Детективна історія з жахливим фіналом розігралась нещодавно і у Світловодську, і у Києві... Зі слів першого заступника міськрайвідділу внутрішніх справ Андрія Гулого, першим на сполох забив батько жінки, матері двох дівчат 15-ти і 18-річного віку. Світловодським криміналістам він повідомив про втрату зв’язку із своєю донькою і онучками...


Спочатку було знайдено останніх — на найманій квартирі у Світловодську. Як вдалося з’ясувати, у їхньої матері кілька місяців тому спалахнув роман з таким собі киянином вірменської національності. Чи то від кохання, чи то від перспективи жити у столиці, жінка піддалася на умовляння залицяльника — продала свою трикімнатну квартиру у центрі Світловодська. І відбула із своїм смаглявим "бой-френдом" до столиці. З грошима. Для доньок своїх — поки облаштується — зняла тимчасове житло.

Світловодські сищики поквапились направити своїм київським колегам відповідні орієнтування. Відповідь не забарилася — не так давно у столичній лісопарковій зоні на березі Дніпра було знайдено невпізнаний обгорілий труп жінки. Найжахливіші припущення справдилися — дідусь і онучки впізнали у ньому рідну для них людину...

В ході оперативно-розшукових заходів столичних і світловодських оперативників, продовжив майор Гулий, було затримано й основного підозрюваного. Він, під тягарем неспростовних доказав, зізнався у скоєному.

Ані про яке спільне сімейне життя він і не помишляв. Єдине, що йому було потрібно — гроші за продану квартиру. Втілюючи свій кривавий задум, він спочатку жінку убив. Потім, замітаючи сліди, спалив її труп.

...Вісім тисяч американських доларів, вилучених у вірмена, навряд чи вистачить дівчатам на придбання нового житла у Світловодську, якщо, звісно, судом їх буде їм повернуто. А от, що точно — матір і доньку близьким вже не повернути.

Віталій АСАУЛЕНКО
Фото Богдана ДроздоваДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top