Четвер, 29 жовтня 2020
Спорт

У Кіровограді стартував чемпіонат України з хокею на траві

Парад відкриття змаганьПарад відкриття змагань8 вересня у Кіровограді стартував І етап чемпіонату України з хокею на траві серед жінок. Його учасницями є чотири команди: кіровоградський "Колос", "Спартак" (Полтавська обл.), збірна Полтавської області та Арзу (АР Крим).
"Розпочався перший тур змагань у групі "Б". Група "А" свій тур вже закінчила у Сумах. У кожній групі команди зіграють у чотирьох турах, — розповів "Спорт-центру" головний суддя змагань представник Шостки Віктор Поповченко. — Після визначення переможця у групах, будуть матчі плей-офф. Я очікую, що ці змагання стануть подальшим етапом підвищення спортивної майстерності їхніх учасників. Дівчата молоді ще ростуть, мають спортивні перспективи".


Грають команди "Колос" (Кіровоградська обл.) та Арзу (АР Крим)Грають команди "Колос" (Кіровоградська обл.) та Арзу (АР Крим)"Рівень розвитку хокею на траві в Україні доволі високий: наші команди представлені у європейських кубках. Не відстають і кіровоградки, — розповіла старший тренер Кіровоградської області з хокею на траві Тетяна Шулешко. — Команда представлена гравцями в національній і молодіжній збірній. Наші хокеїстки влітку цього року брали участь у Європейській першості у Барселоні".

Навіть дощова погода не завадила учасницям чемпіонату України вийти на хокейне поле та продемонструвати результати багатомісячної підготовки. "Поганому танцюристу можуть заважати лише… ноги партнерші. Нам нічого не завадить!" — додала Тетяна Шулешко.

Головний суддя змагань Віктор Поповченко та старший тренер Кіровоградської області з хокею на траві Тетяна ШулешкоГоловний суддя змагань Віктор Поповченко та старший тренер Кіровоградської області з хокею на траві Тетяна ШулешкоКіровоград вже давно не приймав чемпіонат України з хокею на траві, тому всі бажаючі мають чудову нагоду подивитися за перипетіями його змагань та оцінити красу цього виду спорту. Бажаючих чекають на спортивному полі по вул. Яновського (навпроти в’язниці).

Спорт-ЦентрДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top