Середа, 19 червня 2019
Кіровоградщина

"Гаряча лiнiя" голови облдержадмiнiстрацiї Сергія Ларiна: задля конкретної допомоги конкретній людині

"Гаряча лiнiя" голови облдержадмiнiстрацiї Сергія Ларiна: задля конкретної допомоги конкретній людиніЯк відомо, 12 липня нинішнього року розпочала свою роботу "гаряча лінія" голови облдержадміністрації С. М. Ларіна. Відтоді щодня Сергій Миколайович знайомиться з характером дзвінків, накладає резолюції, перевіряє їх виконання. За цей час число бажаючих поділитися своїми проблемами з першою особою області сягнуло майже півтори тисячі чоловік. Для значної частини з них порушені питання вдалося вирішити відразу, дехто – в очікуванні.
Спочатку тут працювали чотири оператори-консультанти, які приймали дзвінки, обробляли їх, вносили в базу даних. По мірі того, як поширювалася інформація про дію "гарячої лінії" та її ефективність, збільшувалася й кількість дзвінків (якщо спочатку щодня телефонували 30-40 чоловік, то нині - 100-110). Відтак уже йдеться і про збільшення штату працюючих на "гарячій лінії", і про розширення площі для розміщення операторів. Однак це – всього лиш деталі, основна суть роботи – конкретний результат, про який сьогодні вже можна сміливо говорити.


– Наші оператори, – пояснює керівник телефонної лінії, радник голови облдержадміністрації Ліра Ільченко, – приймають дзвінки, консультують із алгоритму подальших дій. Вони вчать конкретну людину, куди і як їй далі звертатися. Одночасно конкретним управлінням делегуються конкретні завдання й їхнє виконання – на суворому контролі в голови облдержадміністрації. Контроль полягає навіть у тому, що після того, як певні управління, структури, керівники звітують про вирішення поставлених завдань, ми ще додатково вибірково зв'язуємося із заявниками й перевіряємо факт розв'язання їхніх проблем.

Цікава деталь: абсолютно відсутні дзвінки на політичні теми, тобто політика громадян цікавить в останню чергу. Людей хвилює, як органи влади розв'язують їхні щоденні побутові проблеми. Й от саме з цим складнувато, наголошує Ліра Володимирівна. Величезна кількість чиновників, яких, до речі, утримують платники податків, вирішувати те, заради чого вони власне й мають працювати, м'яко кажучи, не поспішають. Це ще раз довела робота "гарячої лінії".

– Тобто ефективність від нашої діяльності очевидна – це контроль за бездіяльністю багатьох із чиновників Кіровоградщини, – резюмує Л.Ільченко. – Хтось не хоче вирішувати проблеми роками, хтось – некомпетентний, займає не своє місце. "Гаряча лінія" – це своєрідний лакмусовий папірець бюрократії в усіх її проявах. Бюрократична система незворушна. З цим час боротися. "Гаряча лінія" – це й перевірка ефективності роботи управлінь облдержадміністрації, нових голів райдержадміністрацій, місцевої влади.

Завдяки "гарячій лінії" нескладно дізнатися про проблеми, що існують у найвіддаленіших селах. Звичайно ж, усе це робиться не задля задоволення чиєїсь цікавості, а задля конкретної допомоги конкретній людині.

Інформація щодо роботи "гарячої лінії" голови облдержадміністрації С.М. Ларіна станом на 20 серпня 2010 року

Всього надійшло 1392 звернення
(з них 824 скарги та 85 пропозицій), 83 – анонімних.
Кількість звернень за основними питаннями:
1. Житлово-комунальні проблеми – 440 (258 – від мешканців Кіровограда).
2. Аграрна політика та земельні відносини – 108.
3. Соціальний захист та пенсійне забезпечення – 140 (всього 13 – з питань субсидій).
4. Праця та заробітна плата – 97 (із них 76 – невиплата заробітної плати).
5. Транспорт та зв'язок – 78 (34 – від мешканців Кіровограда).
6. Забезпечення дотримання законності та правопорядку – 107 (з них більшість – від мешканців районів).
7. Освіта – 9.
8. Екологія – 14.
9. Охорона здоров'я – 39 звернень.
Географія дзвінків: Кіровоград – 552 (з них 258 – ЖКГ), Олександрія – 67 (23 – ЖКГ), Світловодськ – 70 (22 – ЖКГ), Знам'янка – 45 (17), райони області – 658.

Результати розгляду:
вирішено, частково вирішено – 104 питання. Основні: 33 – ЖКГ (10 – енергопостачання, дев'ять – водопостачання, три – ліфти, одне – ремонт покрівлі), 12 – правопорядок, 10 – заробітна плата та працевлаштування, дев'ять – соціальний захист, шість – транспорт, чотири – охорона здоров'я, три – земельні відносини.
Надано інформаційно-консультативну допомогу 452 особам. На виконанні та контролі – 687, заходи вживаються – 112, взято до відома – 37.

Лариса РОМАНЮК.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Шановний Сергій Миколайович,звертається до вас Пустовіт Олександр Іванович,який проживає в Голованівському р-н ст.Голованівськ.У мене є батько Пустовіт Іван Лукашович , який являється дитиною війни.Він виконав усі процедури повязані з тим щоб йому виплатили гроші, які платять дітям війни.Неодноразово звертався до місцевого пенсійного фонду ,але там відповідають що можете звертатись до самого президента України Але грошей у них не має.Він уже як і всі Люди такого віку не має здоровя щоб безкінечно туди ходити і вимагати те що йому належить від держави . Тому я прошу Вас будьласка посприяти в тому щоб пенсійний фонд нарешті виплатив те що йому належить. З повагою Пустовіт Олександр.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • admin Користувач offline

 • 3 червня 2011 13:57
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1690 комментарів | 8048 публікацій
Александр! Вряд ли ваше сообщение дойдет до самого Ларина. Подымите трубку и наберите бесплатный номер Ларина. Эффективнее в разы будет.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Вельмишановний пане Сергію! Прошу Вас допомогти в працевлаштуванні в моєму рідному селі КАЗАВЧИН, яке Вам підвладне. Я нічого і нікого не боюсь, і скажу Вам відверто - село поглинуло корупція і кумовство; хоча, я впевнений, Ви самі про це знаєте. Коротко про себе: я лауреат шести республіканських конкурсів, випускник Національної музичної академії України, мав гастролі у Франції, Іспанії та Німеччині; досвід роботи: Президентський оркестр України, оркестр Національної філармонії України, державний духовий оркестр України. Шаную правлячу владу - на виборах голосував за Януковича та Грушевського. Прошу Вашої допомоги!
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top