Середа, 26 червня 2019
Влада

Позачергова. Що не пустили сказати Осіпчук?

Позачергова. Що не пустили сказати Осіпчук?Сесію по водоканальському колектору скликали майже через місяць потому як почалася його "різанина".
Пікет на вході до "білого дому", де 27 серпня мала проходити позачергова 79-та сесія міськради, свідчив: єдине питання порядку денного — "Про продаж колектора скиду очищених вод" — буде непростим і тривалим. А вимагали представники громади, судячи по чужомовним написам на транспарантах "Колектор нє продавать!". А коли сесія розпочалася, пікетувальники увійшли до депутатської кімнатки, у якій і без них обранцям було затісно. Тоді й було вирішено провести її у більш просторій концертній залі Палацу культури.


...З десяток міськдепів, що брали слово, виступали категорично проти позбавлення міста колишнього водоканальського колектора. (Наша довідка: даним колектором очищена на очисних спорудах вода аж 22 км — до села Садки на Полтавщині — "штовхалася" насосами для скидання у Дніпро). Всі вони, як один, згадували травневу 2009 року сесію, коли приймалося рішення про його продаж та про те, як вони були категорично проти такого розбазарювання народного майна. Мовляв, не сьогодні-завтра місто відродить свій економічний потенціал, а з ним — збільшення (не те, що зараз) об’ємів стічних вод. І куди тоді їх (оті води) без колектора дівати?

Далі обранці — для порядку — "порозпинали" прибулу на сесію представницю керівної ланки Світловодської ОДПІ. Адже, саме податківці 30 липня поточного року продали колектор кіровоградській фірмі, яка відразу ж й приступила до його демонтажу. А коли дійшла черга до прийняття рішення, а саме: вважати дії "митарів" по продажу колектора такими, що порушують норми чинного законодавства; доручити міськвиконкому виступити співпозивачем до позову про визнання недійсними результатів продажу колектора; терміново звернутись до голови Полтавської ОДА з клопотанням про призупинення демонтажу колектора на території Полтавської області, а також — до правоохоронних органів, виявилось, що питома частина обранців вже проголосували... ногами. Тобто, стався брак кворуму. Отак (ніяк) і завершилась позачергова.

Але не лише це вразило полум’яне серце журналіста і громадянина...

Починаючи від секретаря Віталія Юшка та нинішнього директора (даруйте, генерального директора) та міськдепа Олександра Коротича і закінчуючи виступаючими слугами народу, майже в унісон звучало прізвище головного винуватця того, що сталося — прізвище колишньої директорки КП "Світловодський міськводоканал" Любові Осіпчук. Сама ж вона, тільки-но її згадували, наче на пружинах вскакувала з крісла, намагаючись взяти слово...

Кілька разів їй майже вдалося досягти жаданої трибуни, та пан Юшко раз-по-разу, надаючи слово то депутатам, то податківцям, то обуреній громадськості, зводив її потуги нанівець. Що, безумовно, розпалило наш професійний інтерес: що ж такого хотіла сказати пані Осіпчук та так і не змогла?

Читайте матеріал ""Трибуна" пані Осіпчук" у наших колег: "Світловодськ Інформ", №35 від 2 вересня 2010.

Ян ДРОБОВИК
Фото з архіву Богдана Дроздова.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Tyler Користувач offline

 • 1 вересня 2010 15:47
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 562 комментарів | 0 публікацій
Ну так опубликуйте ее речь? Делов-то. Или ссыкотно?
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • admin Користувач offline

 • 1 вересня 2010 15:48
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1692 комментарів | 8054 публікацій
Ишь ты какой смелый ) Конечно не опубликую. Зачем мне тратить время и нервы на суды?
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • OLEX

 • 3 вересня 2010 07:26
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Смішно до сліз. У травні місцеві регіонали, комуністи, бютівці дружно, не зважаючи на волання нашоукраїнців прийняли рішення про продаж колектора. Сьогодні ПР, БЮТ і КПУ розпинають податкову. Мабуть не тим продали, кому планували.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top