Середа, 22 січня 2020
Влада

На засіданні виконавчого комітету

На минулому засіданні виконавчого комітету було розглянуто близько 20 питань, по більшості прийнято позитивні рішення. Коротко про основні.


Вчителі таки отримають свої гроші
6 серпня нарешті вирішилося питання, яке члени виконкому на одному з попередніх засідань лише обговорили. Отож, пристуні представники виконавчої влади одноголосно погодилися з тим, що вчителям, які були у вимушеній відпустці під час карантину з 2 по 23 листопада 2009 року, гроші треба виплатити. Це, за приблизними підрахунками, 475 тисяч гривень. Гроші планується віднайти, коли буде учтонюватися бюджет: про це відповідну вказівку отримала начальник фінуправління.

Вартість харчування школярів
Інше питання, яке розглядалося, було також освітнє, але стосувалося воно харчування школярів. Геннадій Френкель – начальник управління освіти, доповів пристутнім про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх школах міста, і запропонував затвердити з 1 вересня таку вартість харчування дітей пільгових категорій: 5,10 грн. на одного учня 1-4 класів; 6,00 грн. на одного учня 5-11 класів. До пільгових категорій належать діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей та з обмеженими фізичними можливостями. Зауважимо, що це цифри минулого року, тобто вони залишилися без змін.

А ось для забезпечення безкоштовного одноразового харчування учнів 1-4 класів, було запорпоновано затвердити цифру 2,50 грн. на одного учня, раніше було дві гривні.

Тетяна ЗИМА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top