Понеділок, 20 травня 2019
Освіта

Є такий навчальний заклад

Є такий навчальний закладСвітловодський політехнічний коледж створено у квітні 1988 року як Cвітловодський технікум радіоелектронного приладобудування, коли наказом Міністерства промисловості засобів зв’язку, з метою забезпечення спеціалістами середньої ланки підприємств галузі промисловості, було реорганізовано Світловодську філію Київського коледжу радіоелектронного приладобудування в самостійний навчальний заклад з денною і вечірньою формами навчання. Цього року коледж відзначає 20-річчя свого існування.
Колектив коледжу – це колектив висококваліфікованих викладачів. В його складі доктор філософії, 2 кандидати технічних наук та 19 викладачів вищої категорії, 6 викладачів мають звання «Викладач-методист», 12 – нагороджені знаком «Відмінник освіти України».


Навчальний заклад очолює доктор філософії Василь Данилович Дуженков. За добросовісну, сумлінну працю він нагороджений медаллю Верховної Ради «За заслуги перед українським народом», знаком Кіровоградської обласної державної адміністрації «З добром до людей».

Коледж є вищим навчальним закладом першого рівня акредитації, що здійснює підготовку молодших спеціалістів за шістьма сучасними спеціальностями: «Розробка програмного забезпечення»; «Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв»; «Виробництво, обслуговування та ремонт електронної побутової апаратури»; «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»; «Економіка підприємств»; «Бухгалтерський облік».

Коледж має два навчальні корпуси, навчальні кабінети, механічну та радіотехнічну майстерні, актову залу, їдальню, медичний пункт, 9 лабораторій.

У процесі навчання студенти отримують знання і навички застосування персональних комп’ютерів, комп’ютерних мереж, можливостей Інтернет, сучасного програмного забезпечення; вивчають основи менеджменту та маркетингу, сучасні технології та економіку виробництва продукції, бухгалтерський облік, основи радіоелектроніки та радіотехніки.

Студенти беруть активну участь у різноманітних загальнореспубліканських конкурсах, предметних олімпіадах, науково-практичних конференціях, грантах Президента України для талановитої та обдарованої молоді, щорічно стають переможцями обласної олімпіади з математики, фізики, інформатики.

Коледж впроваджує ступеневу освіту. Має довгострокові договори з Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут», Харківським національним технічним університетом радіоелектроніки, Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут», Кіровоградським національним технічним університетом та іншими провідними вищими навчальними закладами України. Це дає можливість випускникам продовжити навчання на старших курсах згаданих навчальних закладів і отримати диплом бакалавра, спеціаліста чи магістра.

За роки існування підготовлено більше 3 тисяч спеціалістів. Сьогодні вони працюють в різноманітних галузях господарства, на державній службі, телебаченні, очолюють виробничі структури, займаються викладацькою та дослідницькою діяльністю. У 2008 році, за поданням обласного управління освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації, наш коледж брав участь у громадській акції «Флагман сучасної освіти України», яка проводилася з ініціативи Комітету з освіти та науки Верховної Ради України, і був занесений до республіканського збірника «Флагмани сучасної освіти України». 12 грудня 2008-го року в республіканському Будинку вчителя представникам коледжу вручено почесний знак «Флагман сучасної освіти України». Таке визнання є наслідком наполегливої праці колективу.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Користувачі
  Реєстрація: 7.04.2008 | 561 комментар | 0 публікацій
Значит уже КОЛЕДЖ? А Я заканчивал еще технарь .... feel
 • Не нравится
 • -1
 • Нравится
 • admin Користувач offline

 • 14 березня 2009 11:14
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1690 комментарів | 8008 публікацій
Погоди, еще и университетом назовутся. :)
ИМХО: хорошо, что в Светловодске есть где поучится! О качестве обучения судить не буду, т.к. всего пару раз был в гостях у СТРП. Обучение в коммерческих ВУЗах сейчас не каждая семья потянет, а тут есть альтернатива и специальностей вон сколько! winked

 • Не нравится
 • -1
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 7.04.2008 | 561 комментар | 0 публікацій
Да, про технарь плохого ничего не могу сказать, единственое как и в любом уч заведении есть парочка преподов предметы которых не то что тяжелы, а больше изза их подхода данную дисцеплину даже учить не хочется ..... у меня ими были Химичка на первом курсе и Бухгалтерша на 4-ом feel ...... и Я более чем уверен что не один так думаю feel .
 • Не нравится
 • -1
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top