Середа, 26 червня 2019
Влада Фоторепортаж

"Гаряча" п'ятдесят третя

10 березня у концертній залі Палацу культури відбулося пленарне засідання 53-ї сесії Світловодської міської ради п’ятого скликання. На початок засідання у залі були присутніми 43 народні обранці.

"Гаряча" п'ятдесят третя


Заяв та оголошень не було, тому розпочали з депутатських запитів. Зокрема, депутат І. Денисов озвучив запит стосовно прохання мешканців міста встановити ще одну зупинку для громадського транспорту між зупинками «ЗОШ №5» та «вул. Миру». Запит відправили на виконання заступнику міського голови Р. Петрову у місячний термін.


Далі увагу депутатів привернула заява в.о. голови міської ТВК Віталія Стеблини про складення повноважень та виходу зі складу територіально-виборчої комісії за сімейними обставинами. У декого виникли запитання, чому така поспішність, адже заява надійшла до виконкому тільки зранку, і відразу ж її виносять на розгляд сесії. Проте заявник запевнив, що це його особисте рішення і жодних «підводних каменів» не існує. Прохання підтримали – заяву включили до порядку денного і, аби не затримувати чоловіка, проголосували першим. 26 голосів «за».

Далі перейшли до розгляду запланованих питань порядку денного…

Спочатку було розглянуто звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку міста на 2008 рік та проект програми ЕСР на 2009 рік. В ході обговорення депутат О. Возний застеріг колег від бездумного прийняття рішення з цього питання, адже, на його думку, ставлення до програми соціально-економічного розвитку міста не достатньо серйозне – мовляв, прийняли «для галочки», та й по тому. А це не що інше, як план життєдіяльності міста. Зауваження взяли до відома і 30-а голосами визнали звіт та новий проект задовільними.

Наступним розглядали блок питань стосовно бюджету міста. Зауважу наперед, що обговорення цього блоку затяглося надовго, і це цілком природно, враховуючи його специфіку. Спочатку був ще один звіт – про виконання міського бюджету за 2008 рік. Першим звіт розкритикував депутат Помазан, який зазначив, що невиконання бюджету 2008-го року на більше як 5% – це справа серйозна. Місто недоотримало значну суму грошей (більше 5 млн. грн.). Пан Помазан наголосив на тому, що винний в першу чергу особисто секретар міської ради, який і несе всю відповідальність за виконання бюджету. Той факт, що увесь світ потерпає від економічної кризи, Володимир Іванович не помітив. То світ бореться з кризою, Помазан – з Френкелем. Наприкінці свого виступу він закликав колег… висловити недовіру керівництву міста. Проте заклик залишився непочутим – мабуть, вже звикли.

Наступною свою думку з приводу бюджету минулого року висловила голова планово-бюджетної комісії Любов Чекаленко. Вона визнала, що виконавчий комітет не достатньо працював у напрямку збільшення власних надходжень до міського бюджету, проте проти пропозиції Помазана шукати нові види оподаткування. Адже податки сплачуватимемо знову ми – мешканці міста. А от збільшення надходжень від податку на землю – питання варте уваги.

Далі в обговоренні питання взяли участь інші представники депутатського корпусу. Зрештою, звіт прийняли, щоправда із доповненням, запропонованим Л.Чекаленко – роботу виконкому з наповнення бюджету за рахунок власних надходжень визнати незадовільною. Одноголосно «за».

Після цього розглядали питання уточнення бюджету 2009 року. Запропонований проект рішення фактично задовольняв депутатів, окрім пункту, який стосувався виділення коштів на проведення позачергових виборів світловодського міського голови 3 травня 2009 року.

Депутат Возний зазначив, що ситуація «патова» – вибори проводити потрібно, але кошти необхідно виділити із бюджету міста. А це близько 300 тис.грн. Забрати їх, фактично, у своїх же виборців – це злочин. А не провести вибори – знову суди та політичні «розборки» як на місцевому рівні, так і на державному. До того ж і ТВК треба сформувати заново, розпустивши діючу. Проте, на його думку, вихід є – скасувати рішення міської ради від 10.10.2006 року про дострокове припинення повноважень міського голови П.Солодова і повернути йому крісло «мера». Тоді, мовляв, і гроші залишаться цілими, і виборів не потрібно. В ході подальшого обговорення з’ясувалося, що питання складне і потребує доопрацювання.

Після цього розглянули питання про виконання плану роботи Світловодської міської ради за 2008 рік та затвердження нового плану – на 2009-й, а також про умови діяльності депутатів СМР п’ятого скликання, в тому числі і про терміни проведення звітів перед виборцями.

Далі депутати працювали над питаннями щодо економічної діяльності та комунальної власності, врегулювання архітектурно-земельних відносин. Більшість була проголосована «за», хоча були й «відмовити». Зокрема, з якогось дива представники опозиційних політичних сил не підтримали передачу міськводоканалу земельної ділянки в постійне землекористування. З якого саме – пояснити відмовилися. А підприємство-то комунальне! Також вирішили на які потреби витратити 75 тис. грн.., отриманих додатково від обласного бюджету за перемогу у конкурсі «Населений пункт Кіровоградської області найкращого благоустрою» – за пропозицією Геннадія Френкеля по 30 тис. грн. виділили на ремонт доріг та покращення умов вуличного освітлення і 15 тис. грн. – на приведення до ладу дорожніх знаків.

А останнім питанням було розглянуто проект рішення, представлений фракцією комуністів, про скасування рішення міської ради щодо реорганізації Центру військово-патріотичного виховання шляхом приєднання до ЦДЮТ. Зазначене рішення було піддано жорсткій критиці, зокрема з боку представників обласної ради – І.Марона та В.Дем’янюка. В ході обговорення депутати міськради змінили свою думку і рішення про реорганізацію відмінили. Щоправда, як бути далі – допоки не відомо, адже на утримання закладу потрібно виділяти кошти, а бюджетом 2009 року вони не передбачені.

На цьому питання порядку денного 53-ї сесії було вичерпано і пленарне засідання оголосили закритим.

"Гаряча" п'ятдесят третя

"Гаряча" п'ятдесят третя

"Гаряча" п'ятдесят третя

"Гаряча" п'ятдесят третя

"Гаряча" п'ятдесят третя

"Гаряча" п'ятдесят третя

"Гаряча" п'ятдесят третя

"Гаряча" п'ятдесят третя

"Гаряча" п'ятдесят третя


Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Користувачі
  Реєстрація: 7.04.2008 | 561 комментар | 0 публікацій
75 тис. грн.., отриманих додатково від обласного бюджету за перемогу у конкурсі «Населений пункт Кіровоградської області найкращого благоустрою»

Гыыы .... удивили ... smile
 • Не нравится
 • -3
 • Нравится
 • admin Користувач offline

 • 14 березня 2009 11:12
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1692 комментарів | 8054 публікацій
Да, видел этот диплом в кабинете мера... Где-то и фото есть...
 • Не нравится
 • -3
 • Нравится
 • Tyler

 • 19 березня 2009 16:40
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
встановити ще одну зупинку для громадського транспорту між зупинками «ЗОШ №5» та «вул. Миру».

Интересно де? хату кому-то снесут или тупо на перекрестке влепят :)
світ бореться з кризою

Заипали, нет никакой крызы, есть бездарные полити и дельцы
 • Не нравится
 • -3
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top