Субота, 16 лютого 2019
Светловодск Актуально

Мерзнути не будемо

Багатьох городян цікавить питання: „топлять” поки що – гріх скаржитись, а от чи не передчасно закінчиться опалювальний сезон?
Дійсно, повідомив генеральний директор СП ТОВ „Світловодськпобут” Сергій Яременко, чимала кількість міст і містечок України, які – і без того – потерпають від перебоїв у теплопостачанні, ризикують залишитись без опалення до роками визначеної дати – 15 квітня. Причина, за словами генерального директора, майже у всіх випадках, єдина - невідповідність тарифів на опалення до реальних витрат на енергоносії теплогенеруючих підприємств, та нездатність місцевих бюджетів „перекрити” цю невідповідність...


Світловодськ, сказав Сергій Яременко, на щастя, до даного переліку населених пунктів не увійшов. Головним чином – через 100-відсоткову відповідність тарифів на опалення для населення, бюджетних організацій, промислових підприємств тощо та завдяки експлуатації на підприємстві двох когенераційних установок, які забезпечують його сталу роботу електроенергією власного виробництва. Все це, а також, злагоджена робота всього колективу „Світловодськпобута”, дозволило практично повністю розрахуватися за спожитий протягом січня газ. Щоправда, відмітив генеральний директор, лишилася незначна сума боргу. Це, головним чином, - борг бюджетних організацій та борг по пільгам і субсидіям. „Тобто, - сказав Сергій Олександрович, - підприємство завинило рівно стільки, скільки завинила йому держава”.

Все це, підсумував генеральний директор, дає підстави сподіватись, що у березні „Світловодськпобут” розрахується з газівниками за газ, спожитий у лютому. І опалювальний сезон закінчиться до усталеної роками дати – 15 квітня.

Прес-служба СП ТОВ „Світловодськпобут”Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • kyza

  • 11 березня 2009 10:28
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Очень хорошо оправдались за бешенные тарифы.
  • Не нравится
  • -1
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top