Понеділок, 27 травня 2019
Фоторепортаж Милиция

Керівник міліції звітував перед представниками громадськості та відповідав на їхні запитання

Керівник міліції звітував перед представниками громадськості та відповідав на їхні запитання18 лютого перед представниками громадськості, політичних партій та організацій про роботу свого підрозділу прозвітував начальник Світловодського МРВ УМВС полковник міліції Ігор ІВАНОВ.
Він, зокрема, повідомив: за період з 1 січня 2009 року по 18 лютого зареєстровано майже 360 повідомлень про пригоди та злочини, порушено 35 кримінальних справ. Сьогодні не розкрито розбійний напад на гр. Б. (район Табурище), підпал мікроавтобуса, що стався по вул. Б. Хмельницького, квартирна крадіжка зброї (зброя частково повернута, хоча крадіжка вважається не розкритою). Натомість розкрито 3 розбійні напади, 4 пограбування, виявлено випадки збуту наркотичних засобів та порушено 9 кримінальних справ про їхнє зберігання, 3 випадки хуліганства, 8 – квартирних крадіжок.


У порівнянні з минулим роком на 25% зменшилася кількість реєстрації злочинів. Цей факт Ігор Владиславович пов’язує з більш активною профілактичною роботою, спілкуванням з обліковими особами, всілякими рейдами тощо, що бурхливо велися після його приходу на посаду, а саме з жовтня минулого року.

До того ж, граничний рівень матеріальної шкоди, при якому настає кримінальна відповідальність, зріс від 705 грн. до 907 грн. 50 коп. За украдене до зазначеної цифри настає лише адміністративна відповідальність. Сьогодні за дрібні крадіжки до адмінвідповідальності притягнуто близько 30 осіб. Серед позитивів – зменшення кількості дачних крадіжок.

Зараз свої зусилля міліція націлює на перевірку близько 30 закладів, які здійснюють торговельну діяльність у нічний час без відповідних документів.

За словами І. Іванова, ускладниться робота з особами, що займаються обігом наркотичних речовин, і не лише з тими, хто вживає їх (таких на обліку 350), а й тими, хто продає: змінилося законодавство, і тепер правоохоронці повинні докласти чимало юридичних зусиль, аби мати результат.

Полковник вкотре підкреслив: для міліції дуже важливо знати думку населення про свою роботу, отож, вони – правоохоронці – як зараз плідно працюють у цьому напрямку, так і надалі готові це робити. Отож, будь-хто може прийти на прийом до начальника (вівторок, четвер та субота), хоча людину приймуть, навіть якщо це буде і неприйомний день, стверджує він.

Дільничні-«візитери». Ще одне. Ігор Іванов окремо і особливо ретельно попросив дослухатися до його поради (і передати усім-усім!) остерігатися шахраїв, які полюють за житлом літніх, самотніх чи соціально неадаптованих (алкоголіки, наркомани тощо) людей. Як правило, вони входять у довіру до людей, оформляють документи на свою користь, а потім купують їм абсолютно непристосоване житло десь у селі. Коли документи в порядку, дуже важко довести провину аферистів. Отож, пильнуйте!!! Зараз триває операція «Візит», під час якої дільничні, кожен на своїй дільниці, проводитиме з людьми похилого віку відповідну роботу.

Влада та міліція – на захисті моралі. Заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Литвиненко додала: «Сьогодні можна констатувати, що нарешті сталося зрушення з мертвої точки проблеми ігрових автоматів! Це була надзвичайно велика проблема, все це залежало й від кількості ігрових автоматів. Завдяки міліції, податковій службі, структурних підрозділів міськвиконкому, громаді та всім, хто працював у цьому напрямку, абсолютно ліквідовані ігрові автомати в магазині по вул. Бойка та в деяких інших. Вилучено 10 автоматів, через суд накладено штрафи і т.д. Ці кроки захистять наших дітей від негативу, який відволікає їх від навчання, викликає залежність.
Здійснено кілька рейдів щодо вилучення продуктів (література, відео-, аудіозаписи тощо) еротичного, сексологічного характеру та припинено їх розповсюдження».

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДЬ.

– Чи варто очікувати сплеску антизаконних проявів у зв’язку з амністією?
– У Світловодськ та район прийдуть троє амністованих, вони «погоди» не зроблять. Але є інша проблема: у зв’язку зі скороченням та звільненням досить великої кількості людей, можливі розбійні напади, крадіжки, пограбування тощо. Варто подбати про безпеку! У районі сталося три пограбування літніх людей, ці злочини розкрито, майно повернуто, винних затримано (вони – мешканці Черкаської області).

– Два роки тому в районі автостанції було вбито дівчину. На якій стадії розслідування?
– Два тижні тому заслуховували звіт про розкриття цього злочину на рівні обласного начальника УМВС. Є певна інформація, кілька версій, ведеться оперативно-розшукова діяльність. Інформація цікава, ми її перевіримо, і, можливо, вдасться розкрити цей злочин.

Присутні дорікали міліції, що на територіях дитячих садочків у вечірній час перебуває чимало різноманітного люду, в тому числі п’яного, обкуреного, наколеного тощо, якого там взагалі не повинно бути. Міліція цю інформацію взяла до відома.

Цікавий факт навела одна пані, і, відповідно, поставила І. Іванову запитання: що робити у таких випадках? Забігаючи наперед, повідомляємо: міліція розвела руками... Отож, жінка (як і десятки її сусідів з багатоповерхівки) одну ніч не спала, бо під вікнами будинку спрацювала і безперебійно пропрацювала тривалий час автомобільна сигналізація. У цей час господаря авта навіть у місті не було. Міліція, яку попросили втрутитися, порадила звернутися до таксистів, які, зрештою, «втихомирили» автівку, але для цього мусили (хоча і у присутності дружини) проникнути в середину машини. Тож іншу ніч ту машину всі вартували, аби злодії не поцупили...

Тетяна ЗИМА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Strong

 • 27 лютого 2009 10:20
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
...Присутні дорікали міліції, що на територіях дитячих садочків у вечірній час перебуває чимало різноманітного люду, в тому числі п’яного, обкуреного, наколеного тощо, якого там взагалі не повинно бути. Міліція цю інформацію взяла до відома....
Давайте разберемся кто это такой "різноманітного люду" - девушки и юноши от 13 до 16 лет, которым нечем заняться? или куда пойти?, потому что после 16-17.00 особенно зимой в городе работают только наливайки. Тот факт что "Присутні дорікали" см. 2 фото можно сделать вывод, что присутствовали граждане лет так 35-75 которым похер и знать не хотят причины, по которым юноши 1. спиваются 2. колятся 3. насильствуют. Милиция только ловит и констатирует фaкты. А главным в решении таких задач обязан выступать мер и депутаты, которым тоже лет так 35-55 ну и так далее...
 • Не нравится
 • -3
 • Нравится
 • admin Користувач offline

 • 27 лютого 2009 12:30
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1690 комментарів | 8017 публікацій
Согласен! Молодежи действительно некуда деваться!
Этот вопрос, конечно, надо решать.
 • Не нравится
 • -1
 • Нравится
 • kyza

 • 2 березня 2009 17:31
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
А ведь когда-то в Светловодске работал шикарный "Дом пионеров", в котором была такая масса интересных кружков по всем интересам + спорткомплекс, где бесплатно были всякие спортивные секции и времени и сил на "гульки" по детсадам не оставалось. Куда все делось?
 • Не нравится
 • -1
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 7.04.2008 | 561 комментар | 0 публікацій
Цитата: kyza
Куда все делось?

Это все ушло с приходом дамашних кинотиатров и комютеров ....
 • Не нравится
 • -1
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top